“Інтер” на службі Кремлю

Интер

Український блогер “Cyber” розповів, що українським хакерам вдалося отримати доступ до окремих російських ресурсів і завдяки цьому з’ясувати цікаві деталі роботи телеканалу “Інтер”.


Мова йде про концерт до 22-річчя телеканалу, який планують  провести 20 жовтня. Згідно сценарію, який відшукали хакери, керівництво “Інтеру” підготувало «театральну виставу» про нібито обурення їх глядачів збільшенням українського мовлення в ефірі телеканалу зі звичною для наших східних сусідів риторикою про “утиски” російської мови. В якості ведучого запросили Андрія Доманського (підтримує антиукраїнську пропаганду). Блогер опублікував і невеликий уривок сценарію цього концерту.

За сценарієм, після початку святкового концерту, і промови Доманського, який почне святкове шоу українською мовою, концерт зупинить глядач із залу який скаже, що не в повній мірі розуміє українську (державну) мову і висловить прохання не тільки від себе, а від всієї аудиторії телеканалу «Інтер» продовжити концерт російською мовою. Андрій Доманський з награним небажанням підкориться вимозі глядача, продовжить далі вести концерт вже російською мовою, аргументуючи своє рішення тим, що весь персонал телеканалу працює виключно для своїх телеглядачів і повинні прислухатися до їхніх побажань.

Блогер нагадує, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення в травні 2018 р оштрафувала телеканал «Інтер» на 4 046 000 гривен (25% ліцензійного збору) за розпалювання ворожнечі під час концерту до так званого Дня перемоги, в якому демонструвалося святкування на честь 9 травня. При цьому, одним з ведучих концерту був ніхто інший як Андрій Доманський.

 

Top