Дмитро Різниченко: “Маркіян Демидов – не кращий і не гірший за інших членів громадської ради при Службі у справах ветеранів”

Дмитро Різниченко

“Бєдний узнік”

Це – Маркіян Демидов, голова “Української спілки в’язнів-жертв нацизму”. Поки він виступав на вчорашньому засіданні “Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО”, я не міг відірвати очей від його взуття – від модельних, сяючих лакованих туфлів. Його взуття разом з костюмом та смартфоном явно коштувало більше, ніж все моє рухоме майно.

Він принципово відмовився говорити українською, сказав, що цієї мови не розуміє. Посміявся з мого побратима, який сказав, що німецький концтабір у вісім років – то страшно, безперечно, але коли тобі за один допит в підвалі Донецького СБУ ламають дванадцять кісток – це теж жахливо. (Побратим пройшов це пекло).


– Ой, да што ви врьотє… – відмахнувся Демидов.

Демидов гордо повідомив, що в 2015-му році, в розпал війни, літав в Іркутськ, в Росію, на “антинацистську конференцію” (добові йому, як з’ясувалося, платили з українського бюджету). Назвав ветеранів нинішньої російсько-української війни “фашистами”. Послав матюками журналістів, які поцікавилися, куди були витрачені гроші, призначені для жертв нацизму, і звідки у нього такий дорогий годинник, і чому він приїхав на засідання на шикарному джипі з власним водієм.

Демидов просто всіх прокляв, назвав нацистами і послав на х*й.

Як пізніше з’ясувалося, Мерседес GL 350 – не єдине його авто. Ще має “Порш Каєн”. Як водиться у жерт нацизму, теж німецький.

Власне, Маркіян Демидов – не кращий і не гірший за інших членів громадської ради при Службі у справах ветеранів. Демидов просто єдиний, хто демонстративно відмовився голосувати за зміни в порядку виділення фінасової допомоги, на яких вчора наполягали молоді українські військові.

Top