Тарас Чорновіл: “Монтян лиє бруд в стінах Європарламенту”

Непокаране зло починає нагліти, гадити й кусатися. Ця бидлакувата сепарша лиє бруд на якомусь круглому столі в стінах Європарламнту, а звинувачений у державній зраді та врятований від тюрми доблесним українським судом Руслан Коцаба це запускає через проросійський агентурний 17 канал ще й роблячи каркання на якомусь банальному заході друзів путіна “виступом у Європарламенті”:
А тепер головне. Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти такий. Друзі Коцаби не лише Монтян чи Шарій, але й дві третини ультра-радикальних націоналістів. Саме тих, які зараз палять шини й борються проти української влади.
А з друзями Монтян узагалі весело. Зараз вони трошки притихли, соромляться називати її своєю подружкою. Але до кінця 2013 року не крилися. Це великий перелік людей на чолі з Мустафою Наємом, Сергієм Лещенком… Та що там: беріть увесь список “Єврооптимістів” і “Чесно” на додачу. Добре це пригадую, зокрема, коли на виборах 2012 року вся “прогресивна громадськість” закликала підтримати Монтян у виборчому окрузі, в якому я також балотувався. А як “Чесно” підігрувало їй, як у процесі міняло під неї свої правила, це я відчув на собі, бо на першому етапі фаворитами вважали мене й Кирила Куликова. От по нас і пройшлися тоді всі правдошукачі… Тому, коли нині чую якісь гучні заяви Лещенка чи Заліщук, спливає в уяві образ сепарки Монтян.


Тарас Чорновіл

Top