Найкраще з української блогосфери та соціальних мереж http://facebook-ua.info Wed, 22 Feb 2017 02:27:12 +0000 ru-RU hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.6.1 Павло Бондаренко: «Сенсаційне рішення австрійського суду лупить по Кремлю і його сателітам в Україні» http://facebook-ua.info/2017/02/22/pavlo-bondarenko-sensacijne-rishennya-avstrijskogo-sudu-lupit-po-kremlyu-i-jogo-satelitam-v-ukra%d1%97ni/ http://facebook-ua.info/2017/02/22/pavlo-bondarenko-sensacijne-rishennya-avstrijskogo-sudu-lupit-po-kremlyu-i-jogo-satelitam-v-ukra%d1%97ni/#respond Wed, 22 Feb 2017 02:27:12 +0000 http://facebook-ua.info/?p=2909 Читать далее Павло Бондаренко: «Сенсаційне рішення австрійського суду лупить по Кремлю і його сателітам в Україні» ]]> Ну що, про приємне? Бачите це фото? Це члени фракції Опозиційного блоку одразу після того, як дізналися шокуючу новину про рішення австрійського суду щодо екстрадиції Дмитра Фірташа до США.16831210_1223931511047579_3606733084030346040_n
Бачите які у них пики? Бачите аж чорного Юру Бойка? Вони реально ПЕРЕЛЯКАНІ.
Що могло злякати донедавна вальяжних «господарів життя»? Америка ж он як далеко.
Справа в тому, що Фірташ — лише очильник потужної бан… перепрошую, «команди» українських «бізнесменів», які годувалися із тіньових схем із російським газом. Фірташ, може, навіть не найбагатший з них. Але найвпливовіший — точно. І тому він зараз дуже небезпечний для Бойка і компанії. Бо Фірташ, окрім всього іншого є ще й підпільною «кишенею» В.В. Путіна в Україні.
Простіше кажучи, Дмитро Фірташ до певної міри підставна фігура. Не те щоб старигань Фунт, але недалеко від того. Він був офіційним власником і розпордником українських активів, які реально належать Путіну. Якщо помиляюся — друзі поправлять. Але такі чутки вперто ходять світом вже не перший рік.
В США Фірташу загрожує 50 років в`язниці. Тобто, враховуючи його вік — пожиттєве, навіть якщо термін років через 10 скостять удвічі за гарну поведінку.
Чи погодиться Фірташ тягти пожиттєве? А може, пристане на пропозицію прокуратури і відкриє вуста свої? Тоді з США потягнуться численні запити на екстрадицію до України стосовно різних громадян, які тягнули лямку разом з паном Фірташем в одній бан… перепрошую — «команді».
Юрій Бойко, Юлія Тимошенко, Нестор Шуфрич — далеко не повний список «зірок» першої величи в українській політиці. У Володимира Онищенка взагалі ситуація жахлива: з Лондону до Вашингтону він може відправитися не скоро, а — дуже скоро.
Звісно, Фірташ є ще й носієм різних таємниць людини, яку відома у світі як ВВХ. Тому в інтересах Фірташа мовчати. ВВХ не любить, коли його «здають». Тож можливо Дмитро Васильвич погодиться сидіти пожиттєво, замість того. щоб ризикувати спити чайку. Але…
Але Бойко і компанія перелякані. І в Кремлі теж видають непристоні звуки тією частиною тіла, яка замінює більшості тамтешніх «господарів життя» голови.
Бо хтозна, як повернеться. Адже Фірташу впаяють не лише крутий термін, але і коніфскацію всього майна. Не лише в США. Навіщо ж йому «тягти мазу» за всю компанію замість того, аби домовитися з американським правосуддям, а там хай буде як буде?
Добре, якщо Австрія видасть Фірташа Іспанії, хоча й маловірогідно. Тоді ще буде час, аби трохи насолодитися життям. Або якось переслати Дмитру Васильовичу термос з цейлонським…
А якщо ні?
Американцям навіть не треба поспішати з викликом решти бан… «колег» Фірташа на суд. Тут можна вести круту політику, підвісивши над Юрою Бойком та його бан… «командою» сокиру американського правосуддя і ввічливо «прохати» як треба себе вести в українському парламенті, за які закони голосувати і яких політиків підтримувати. Можна і декого у Москві прохати про певні послуги, невимушено похитуючи тим таки теслярським інструментом.
Перелякані ці «слуги народу» як на мене навіть не комфортабельною гіпотетичною тюрмою в США. А тим, що, рубаючи кінці, ВВХ почне поїти чайком їх, коханих.
Словом, нинішнє сенсаційне рішення австрійського суду дуже сильно лупить по Кремлю і його сателітам в Україні. Запасемося поп-корном. Далі буде дуже цікаво.

Павло Бондаренко

]]>
http://facebook-ua.info/2017/02/22/pavlo-bondarenko-sensacijne-rishennya-avstrijskogo-sudu-lupit-po-kremlyu-i-jogo-satelitam-v-ukra%d1%97ni/feed/ 0
Marina Daniluk-Yarmolaeva: «Інфікований примиренськими ідеями з Росією радикал пішов у маси» http://facebook-ua.info/2017/02/22/marina-daniluk-yarmolaeva-infikovanij-primirenskimi-ideyami-z-rosiyeyu-radikal-pishov-u-masi/ http://facebook-ua.info/2017/02/22/marina-daniluk-yarmolaeva-infikovanij-primirenskimi-ideyami-z-rosiyeyu-radikal-pishov-u-masi/#respond Wed, 22 Feb 2017 02:15:11 +0000 http://facebook-ua.info/?p=2907 Читать далее Marina Daniluk-Yarmolaeva: «Інфікований примиренськими ідеями з Росією радикал пішов у маси» ]]> Той момент, коли навколо Ляшка 4 камери, а навколо його льовочкінськоі консерви 8.Сьогодні в усіх голубих екранах: Артеменко розказує про план, «як припиняти цю ганебну війну».
Загальна чуйка — не вийшло протягнути мирний план через Савченко, пробують через двохметрового лисіючого егоїста з купою білих плям в біографії.
Артеменко не є самостійною фігурою і не має потенціалу, щоб стати нею в майбутньому. Однак його контакти з Юлею, Наливайченком, групою Бойка-Льовочкіна та — паралельні акції, що заполонили на тиждень центр Києва складають повну картинку, хто і що хоче.
Річниця розстрілів 18-20 лютого, відсутність суттєвих посадок організаторів та загальна втома населення від війни — ідеальний час для гри на нервах і розкачки ситуації. Восени і навесні, так само як хронічні хвороби переходять в гостру стадію і нагадують про себе виразками, фурункулами, запаленнями і так далі.
Тим, хто на вулиці конче потрібні перевибори, задоволення власних амбіцій. Ну, і звісно, замирення будь-якою ціною, навіть якщо це капітуляція держави, депутатами якої вони є.
Так от, такі Артеменко — грають роль лабораторних білих мишей в цій схемі. Як на гризунах тестують нові хвороби і вакцини, так зараз інфікований примиренськими ідеями з Росією радикал, пішов у маси народні розносити ідеї «як припиняти цю ганебну війну».
У часи втоми, розчарування і моментів, коли кожне чмо хоче своїх п’яти хвилин слави і долара по вісім — легко піддатися на переконання здати в оренду Крим на 50 років, лишь бы не было войны.
Слідкуйте за руками і телеєбальниками. Артеменко поміркованіший за Савченко, найближчий місяць він не сходитиме з екранів і шпальт.

Marina Daniluk-Yarmolaeva

]]>
http://facebook-ua.info/2017/02/22/marina-daniluk-yarmolaeva-infikovanij-primirenskimi-ideyami-z-rosiyeyu-radikal-pishov-u-masi/feed/ 0
Андрей Цаплиенко: «Несколько автобусов с луганскими номерами» http://facebook-ua.info/2017/02/22/andrej-caplienko-neskolko-avtobusov-s-luganskimi-nomerami/ http://facebook-ua.info/2017/02/22/andrej-caplienko-neskolko-avtobusov-s-luganskimi-nomerami/#respond Wed, 22 Feb 2017 02:03:11 +0000 http://facebook-ua.info/?p=2905 Читать далее Андрей Цаплиенко: «Несколько автобусов с луганскими номерами» ]]> Едем в АТО. Только что проехали блок-пост, мимо нескольких автобусов с луганскими номерами, стоявших на «встречке». Полицейский в кевларе и с автоматом смотрит на наши паспорта. «Из Киева?» «Да, из Киева». «Что в Киеве?» «Не знаю», — шутит мой оператор, — «три выходных у меня было подряд». Смеемся. Полицейский вздыхает, показывая на автобусы: «А эти в Киев, на Майдан». Мы слегка недоумеваем. Парень в камуфляже поясняет: «Спортсмены… Титушки…» Немая сцена. После нее логичный вопрос: «А остановить, задержать их нельзя?» «Нельзя», — отвечает полицейский, — «все законно, проверили документы, паспорта у них в порядке, так что поедут».
UPD. К полуночи удалось выяснить, что пассажиры четырех автобусов с номерами Луганской области, проследовавших мимо нас в Киев, — это активисты «Цивільного корпусу Азов», которые собираются участвовать в Марше Национального Достоинства по случаю годовщины Революции.

Андрей Цаплиенко

]]>
http://facebook-ua.info/2017/02/22/andrej-caplienko-neskolko-avtobusov-s-luganskimi-nomerami/feed/ 0
Екатерина Яресько: «Названы люди, которые продавали Украину» http://facebook-ua.info/2017/02/22/ekaterina-yaresko-nazvany-lyudi-kotorye-prodavali-ukrainu/ http://facebook-ua.info/2017/02/22/ekaterina-yaresko-nazvany-lyudi-kotorye-prodavali-ukrainu/#respond Wed, 22 Feb 2017 01:57:41 +0000 http://facebook-ua.info/?p=2903 Читать далее Екатерина Яресько: «Названы люди, которые продавали Украину» ]]> Смотреть обязательно. Прошел брифинг Голови СБУ и Генпрокурора, выложены записи телефонных разговоров, названы люди, которые за деньги продавали Украину, организовывая здесь различные мероприятия по кремлевским заказам. Много интересного, в частности то, что открыто криминальное дело по деятельности депутата Артеменко.
В общем посмотрите этот ролик с материалами, выложенный СБУ, и запись пресс-конференции тоже, там много интересного прозвучало.
Это большая, серьезная и значимая работа.
Брифинг:

Материалы СБУ:

Екатерина Яресько

]]>
http://facebook-ua.info/2017/02/22/ekaterina-yaresko-nazvany-lyudi-kotorye-prodavali-ukrainu/feed/ 0
Олег Пономарь: «Угроза досрочных выборов в этом году снимается» http://facebook-ua.info/2017/02/21/oleg-ponomar-ugroza-dosrochnyx-vyborov-v-etom-godu-snimaetsya/ http://facebook-ua.info/2017/02/21/oleg-ponomar-ugroza-dosrochnyx-vyborov-v-etom-godu-snimaetsya/#respond Tue, 21 Feb 2017 12:11:26 +0000 http://facebook-ua.info/?p=2898 Читать далее Олег Пономарь: «Угроза досрочных выборов в этом году снимается» ]]> Немного инсайда.
1. Давние читатели помнят, что я не раз писал о том, что за океаном есть не одна толстая папка на каждого нашего политика. И вот одному украинскому политику аннулировали визу, а через пару недель он вернулся в евро-атлантическую коалицию в Раде. Вот такая гипербола получается).
Что само по себе есть хорошо, ибо голосов было у коалиции впритык, а, учитывая как они посещают заседания, — картина выходила невеселая. Ведь много важных законов нужно принимать. Прежде всего — реформаторские законы, на которых настаивает МВФ и которые нужны были для страны еще вчера. А теперь всё будет попроще и угроза досрочных выборов в этом году снимается также.
2. По росс. дипломату за океаном.
Тут много версий быть не может. Это было описано-предсказано мною два года назад в статье «За белой стеной..» И, конечно, это еще не конец.

Олег Пономарь

]]>
http://facebook-ua.info/2017/02/21/oleg-ponomar-ugroza-dosrochnyx-vyborov-v-etom-godu-snimaetsya/feed/ 0
Игорь Бигдан: «В законе нет понятия «самолишение депутатской неприкосновенности» http://facebook-ua.info/2017/02/21/igor-bigdan-v-zakone-net-ponyatiya-samolishenie-deputatskoj-neprikosnovennosti/ http://facebook-ua.info/2017/02/21/igor-bigdan-v-zakone-net-ponyatiya-samolishenie-deputatskoj-neprikosnovennosti/#respond Tue, 21 Feb 2017 11:33:32 +0000 http://facebook-ua.info/?p=2894 Читать далее Игорь Бигдан: «В законе нет понятия «самолишение депутатской неприкосновенности» ]]> Савченково заявление — юридически ничтожный документ. Дело в том, что в законе нет такого понятия «самолишение депутатской неприкосновенности».

Надежда Савченко неприкосновенность

Лишить депутата неприкосновенности может только Верховна Рада по представлению Генрокурора с четким указанием по какому поводу нардеп привлекается к ответственности. Так что Савченко может с таким точно успехом написать заявление, что отказывается от одной ноги, и помахать этим заявлением на камеру. Но с подписанием заявления нога у неё никуда не денется, а если кто-то, понадеявшись на заявление, попробует эту ногу отпилить, то этого кого-то посадят за нанесение тяжких телесных повреждений. Ибо статья за тяжкие телесные в УК есть, а про отказ от ноги в УК ничего не сказано.

Лишиться депутатской неприкосновенности Надя может легко, если напишет заявление об отказе от полномочий народного депутата — такое законом как раз предусмотрено. Но поди ж ты — как раз этого Савченко не сделала. Потому что её цель — просто попиариться, а не реально отказаться от неприкосновенности.

Игорь Бигдан

]]>
http://facebook-ua.info/2017/02/21/igor-bigdan-v-zakone-net-ponyatiya-samolishenie-deputatskoj-neprikosnovennosti/feed/ 0
Богдан Карпенко: «У агентури прямо на лобі печатка РФ стоїть, а вона далі депутат» http://facebook-ua.info/2017/02/21/bogdan-karpenko-ajenturi-pryamo-na-lobi-pechatka-rf-sto%d1%97t-a-vona-dali-deputat/ http://facebook-ua.info/2017/02/21/bogdan-karpenko-ajenturi-pryamo-na-lobi-pechatka-rf-sto%d1%97t-a-vona-dali-deputat/#respond Tue, 21 Feb 2017 08:36:41 +0000 http://facebook-ua.info/?p=2890 Читать далее Богдан Карпенко: «У агентури прямо на лобі печатка РФ стоїть, а вона далі депутат» ]]> Зібрав тут цікаву інформацію з абсолютно доступних джерел:02.07.2016 Апеляційний суд Києва відпустив екс-начштабу батальйону територіальної оборони «Айдар» Валентина «БАТЮ» ЛИЛОХІТА на поруки депутатів Верховної Ради. На поруки ЛИЛОХІТА взяли народні депутати: від фракції «САМОПОМІЧ» Семен СЕМЕНЧЕНКО та Єгор СОБОЛЄВ, від «РПЛ» Ігор Мосійчук та Андрій Лозовий.

6.11.2016 На початку листопада луганський осередок партії Валентина НАЛИВАЙЧЕНКА «Справедливість» очолив екс-командир спецроти батальйону «Айдар» Ігор РАДЧЕНКО на прізвисько «РУБЄЖ».

12.02.2017 Ольга Решетилова: «Пам’ятаєте, влітку СЕМЕНЧЕНКО і Ко перекривали Хрещатик, щоб звільнити з-під варти БАТЮ, Валентина ЛИЛОХІТА? А заразом із ним ще одного колишнього айдарівця — Рубєжа, Ігоря РАДЧЕНКА. БАТЯ і РУБЄЖ проходять по одному кримінальному провадженню, одна із статей — бандитизм. БАТЯ зараз один із організаторів БЛОКАДИ. А що РУБЄЖ? Приїхавши після зйомок в Сєвєродонецьк, ми зустрілися з людьми з компетентних органів, які пильно відстежують діяльність РУБЄЖА (а політичні амбіції Ігорька ні для кого не є секретом). Як нам повідомили, РУБЄЖ на той момент уже зустрічався з БЛОКАДНИКАМИ і пообіцяв їм силову підтримку в разі чого. Поясню. РАДЧЕНКО давно і наполегливо працює над формуванням озброєного угрупування, воно частково легалізоване як підрозділ охорони громадської безпеки підприємства «Зоря», що належить опоблоківцю Юрію Бойку (про зв’язок РУБЄЖА і Бойка неодноразово говорили і писали місцеві активісти, а про його зв’язок з близьким соратником Бойка Дунаєвим писала Maria Tomak). Відтак, ми очікували появи тітушок РУБЄЖА десь збоку БЛОКАДНИКІВ. Яким же було наше здивування, коли БЛОКАДНИКИ самі заявили, що тітушки, які нібито на них нападали, мають стосунок до «Зорі». Ще раз. Спочатку РУБЄЖ обіцяє підтримку БЛОКАДНИКАМ, а потім відправляє тітушок нападати на них. Дивно, нє?»

15.02.2017 Валентин НАЛИВАЙЧЕНКО: «З приводу БЛОКАДИ
Торгівлі з агресором і окупантом бути не може. Тому слід назвати відповідальних за ганебну торгівлю на війні та зраду кожного українського добровольця, волонтера, героя. «Справедливість» заявляє: торгівля на війні, організована президентом Порошенком, за злочинної співучасті громадян України, які займалися і займаються фінансами, енергетикою — Демчишина, Вовка, Насірова. Ця торгівля має бути зупинена. А згадані особи притягнуті до відповідальності. Принцип справедливості у цьому питанні – понад усе!»

19.02.2017 Нардеп АРТЕМЕНКО (РПЛ) передал Белому дому «компромат» на Порошенко и план нормализации отношений с Россией.

20.02.2017 Бывший глава СБУ, лидер движения «Справедливость» Валентин НАЛИВАЙЧЕНКО подтвердил, что он действительно передал Министерству юстиции США документы, якобы подтверждающие причастность президента Петра Порошенко к коррупционной деятельности. Об этом он сказал на пресс-конференции в Институте Горшенина, комментируя заявление нардепа Андрея АРТЕМЕНКО о получении «компромата» на Порошенко от НАЛИВАЙЧЕНКО.

P.S.

ВІКІПЕДІЯ:
АРТЕМЕНКО Андрій Вікторович: Надавав фінансову підтримку опозиційній організації «Правий сектор», яка виступила проти підписання угоди з В. Януковичем в присутності послів та лідерів опозиції. Ядром цієї організації стали Всеукраїнська організація «Тризуб» ім. Степана Бандери, громадська організація «Патріот України», партія УНА-УНСО, з керівником якої — Миколою КАРП’ЮКОМ, А. АРТЕМЕНКО познайомився ще під час свого ув’язнення.

Трішки історії з минулого року: 11.07.2016 Апеляційний суд Києва відпустив з-під варти айдарівця Ігоря РАДЧЕНКА, відомого під прізвиськом «РУБЄЖ», на поруки трьох народних депутатів. Його взяли на поруки народні депутати Андрій АРТЕМЕНКО (РПЛ), Олександр Опанасенко (САМОПОМІЧ), Хвича Мепаришвілі (НФ)

Медійна ініціатива за права людини:
«…І на завершення — ще два штрихи до портрету Андрія АРТЕМЕНКА: Саме на його дачі перебував Микола КАРПЮК (що з’ясувала колись Nastya Stanko) напередодні фатальної поїздки, яка завершилася для Карпюка кавказькими СІЗО, а потім і Владімірскім централом…»

Богдан Карпенко

]]>
http://facebook-ua.info/2017/02/21/bogdan-karpenko-ajenturi-pryamo-na-lobi-pechatka-rf-sto%d1%97t-a-vona-dali-deputat/feed/ 0
Roland Mikiani: «ЖОПА-ПЕСЕЦ русскому миру! Генерал, який готує Армію США до протистояння з Росією, став директором Ради нацбезпеки у Трампа» http://facebook-ua.info/2017/02/21/roland-mikiani-zhopa-pesec-russkomu-miru-general-yakij-gotuye-armiyu-ssha-do-protistoyannya-z-rosiyeyu-stav-direktorom-radi-nacbezpeki-u-trampa/ http://facebook-ua.info/2017/02/21/roland-mikiani-zhopa-pesec-russkomu-miru-general-yakij-gotuye-armiyu-ssha-do-protistoyannya-z-rosiyeyu-stav-direktorom-radi-nacbezpeki-u-trampa/#respond Tue, 21 Feb 2017 08:14:52 +0000 http://facebook-ua.info/?p=2887 Читать далее Roland Mikiani: «ЖОПА-ПЕСЕЦ русскому миру! Генерал, який готує Армію США до протистояння з Росією, став директором Ради нацбезпеки у Трампа» ]]> ЖОПА-ПЕСЕЦ русскому миру!
President Trump ‏@POTUS
Congratulations to our new National Security Advisor, General H.R. McMaster«То, что Макмастер меняет Флинна в СовНацБезе США — это хорошие новости чистой воды», — Эзра Кляйн, основатель издания Vox.com, острый критик президента США.
«Макмастер имеет безупречную репутацию. Вместе с Тиллерсоном, Маттисом и нашей разведкой — и при поддержке президента Трампа — он может помочь исправить ситуацию», — Строуб Талботт, председатель влиятельного аналитического центра Brookings Institution.

Генерал, який готує Армію США до протистояння з Росією, став директором Ради нацбезпеки у Трампа; ось що він говорив про Україну, НАТО:

Макмастер заявляв, використовуючи приклади України та Криму, що філософія стримування Росії, яку сповідають США та НАТО зазнала провалу.
Макмастер активно вивчав досвід конфлікту на сході України.
У Пентагоні Макмастер вже тривалий час проштовхував адаптацію збройних сил США до методів «гібридної війни», які Росія використовує проти України, та нарощування готовності збройних сил США до можливого протистояння із Москвою.

«Зараз ми усвідомили загрозу з боку Росії, яка до останнього часу вела обмежені війни з чітко визначеною метою: анексувала Крим, вдерлась в Україну (і все це з нульовими для себе втратами), консолідувала набуті території і при цьому нашу реакцію на це подає, як агресивну»

«Для того, щоб протидіяти (таким діям Росії — прим. ГА) нам необхідно посилення передових рубежів: з тим, щоб вже на самому початку можливого протистояння ворог поніс значні втрати. При цьому сам підхід до військового стримування має спиратись на філософію завдання значної шкоди агресору не лише на етапі контрудару, а просто в ході оборони передових, щоб супротивник усвідомив, що він не зможе досягнути своєї мети за прийнятних для нього втрат. Саме так, а не за рахунок умовного балансу сил та загрози удару у відповідь вже після акту агресії. Останній досвід показав нам, що останній підхід є неадекватним», — заявив МакМастер.

Roland Mikiani

]]>
http://facebook-ua.info/2017/02/21/roland-mikiani-zhopa-pesec-russkomu-miru-general-yakij-gotuye-armiyu-ssha-do-protistoyannya-z-rosiyeyu-stav-direktorom-radi-nacbezpeki-u-trampa/feed/ 0
Alexander Kovalenko: «Трамп назначил генерала-русофоба своим советником» http://facebook-ua.info/2017/02/21/alexander-kovalenko-tramp-naznachil-generala-rusofoba-svoim-sovetnikom/ http://facebook-ua.info/2017/02/21/alexander-kovalenko-tramp-naznachil-generala-rusofoba-svoim-sovetnikom/#respond Tue, 21 Feb 2017 08:01:02 +0000 http://facebook-ua.info/?p=2884 Читать далее Alexander Kovalenko: «Трамп назначил генерала-русофоба своим советником» ]]> Не прошло и полгода, а если быть точным и недели с того момента как с должности советника президента США ушёл большой друг России Майкл Флинн, как его место уже занято.И подумать только, кем? Генерал-майором Гербертом Раймондом МакМастером! И в этом назначении, поверьте, весь тот изюм, о котором я неоднократно говорил, но прежде всего, кто такой Г.Р. МакМастер?

А это, между прочим, один из тех офицеров которых, невзирая на его брутальную внешность, причисляют к интеллектуальной элите Армии США. Он большой поклонник Карла фон Клаузевица и такой же большой ненавистник кремля. Ему принадлежит революционная концепция нового формата ведения боевых действий против террористов в Афганистане и Ираке. Именно он предупреждал о растущих амбициях и потенциале РФ, что выльется в большую проблему в случае попустительства США и НАТО. Именно он призывал к тотальной модернизации армии, которая могла бы противостоять российской тактике ведения войны.

А теперь о финтах ушами, а именно — пес вертит хвостом или наоборот? Если не поняли, то я о Трампе, который на сегодняшний день на ключевые посты назначил ярых русофобов, в то время как сам, весь такой друг Путина… Если верить руССоСМИ. Ну, да, был Майкл Флинн, но где он сейчас и кто вместо него? А вместо него именно тот, кто больше всего устраивает не столько Трампа, сколько республиканских ястребов.

Что тут ещё можно сказать… Этот Трамп сломался, несите другого! Ан, нет, не принесут, там уже всё схвачено – свои люд на местах. Самое время выводить моль.

Ох, чую я, у россиян не получится толком «паскарбеть» за Чуркиным, нужно срочно готовить плакаты «Трамп-ЧМО!»

Alexander Kovalenko

]]>
http://facebook-ua.info/2017/02/21/alexander-kovalenko-tramp-naznachil-generala-rusofoba-svoim-sovetnikom/feed/ 0
Роман Зайцев: 100% він це зробив заради суспільного блага http://facebook-ua.info/2017/02/20/roman-zajcev-100-vin-ce-zrobiv-zaradi-suspilnogo-blaga/ http://facebook-ua.info/2017/02/20/roman-zajcev-100-vin-ce-zrobiv-zaradi-suspilnogo-blaga/#comments Mon, 20 Feb 2017 05:07:27 +0000 http://facebook-ua.info/?p=2881 Може подати на розгляд нашого колективу питання, щодо нагородження відзнакою від Центра Миротворець того Героя, який набив пику цьому корисному ідіоту ?
Ну, і матеріальну винагороду видати за це.
100% він це зробив заради суспільного блага. Pro bono publico!

#корисніідіоти

Передайте Семенченку, Парасюку і Соболєву цей плакат. Він красивіше.

Роман Зайцев

]]>
http://facebook-ua.info/2017/02/20/roman-zajcev-100-vin-ce-zrobiv-zaradi-suspilnogo-blaga/feed/ 1