Блогер Сергій Іванов стверджує, що “партію шарія” фінансує БРСМ-нафта за вказівкою Андрія Біби

Розбираю внутрішні чати штабу партії Шарія, які мені люб‘язно передали опритомнілі члени цього культу, які зсередини бачать, що насправді він собою являє.
Ієрархічно партія Шарія влаштована як і будь-яка інша політична сила – є лідер, його дружина, «смотрящие» на місці, плебс. Фінансово – аналогічно: чорна готівка, яка нелегально заходить від тіньових спонсорів, порушення фінансової дисципліни, підробка документів з подальшою мінімалізацією податків або несплатою. Партійні платежі впродовж тривалого часу проводилися через персональні карт-рахунки співробітників штабу та регіональних осередків без обліку.

Але головне, що мене вразило – це вселенських масштабів жлобство, коли істота, драпована Gucci мов успішний гарлемський сутенер, тримає людей на голодному пайку та голому ентузіазмі, відмовляючи в елементарному – оргтехніці, зв’язку, канцтоварах. Хоча саме це може бути цілком логічним, адже до партії Шарія переважно йдуть люди такого ж аферистичного складу, як і їхній лідер, який завжди багато крав і мало працював.
Дуже цікавий нюанс. У процесі вивчення документів я випадково знайшов підтвердження інформації, яку отримав давно, але не мав речових доказів. Йдеться про приховане фінансування партії Шарія відомою мережею АЗС БРСМ-Нафта, яку ви можете пам‘ятати у зв‘язку з її неофіційним співвласником, міністром Януковича Ставицьким, який наразі мешкає в Ізраїлі, а також з екоцидом, який вони влаштували у Васильківському районі Київської області в 2015-му році.
Виходячи з отриманих даних, БРСМ фінансує партію Шарія за вказівкою засновника мережі Андрія Біби. Відповідальна особа від мережі – Анжела Ларкіна, яка фігурує в листуванні.
Ок, на сьогодні досить, але в ході опрацювання інформації, я ділитимусь найцікавішим з вами, а також з та НАЗК.
Top