Не користуєшся газом? Все одно – плати за транспортування, бо Зеленському треба щоб “система працювала” – міністр Оржель

Зелені “реформатори” та “покращувачі” продовжують невпинно “дбати” про українців. Цього разу вони дбайливо пояснили, чому ті громадяни України, що не користувалися газом все одно повинні заплатити зеленій владі.


Міністр енергетики від Зеленського Оржель так обгрунтував це на  ICTV: ви повинні платити за те, чим не користуєтесь, щоб “вся структура працювала”.  Тоді мені цікаво, а якщо я не користуюсь вугіллям або центральним водопостачанням, коли я отримаю платіжки, за це? Але  ж Зеленському треба “щоб структури”  по вугіллю або постачанню води “працювали”. А хто за це повинен на їх думку платити? Зеленський, чи що?

“Для того, щоб весь час, в будь-який час доби, український споживач міг, й газ знаходиться під тиском, його можна отримати. … Це коштує грошей. Є ті витрати, які є умовно постійними. Тобто їх треба вкладати. Навіть якщо ти не споживає. Так складається тариф. Це така ж послуга, як водопостачання. Іноді таку систему називають ще абонплатою”, — заявив міністр  Оржель, що тільки офіційної зарплати отримує більше 100 000 гривень на місяць, це не враховуючи інших пільг та корупційних оборудок.

 

Top