Субвенції з держбюджету — норми і процедури не узгоджені. Бачимо нечіткі вимоги щодо використання коштів — Ігор Молоток

17 січня, на засіданні підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Комітету Верховної Ради України з питань бюджету заслухали звіт Рахункової палати щодо ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості та на забезпечення якісної, сучасної і доступної загальної середньої освіти в рамках проекту “Нова українська школа”.
Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат України Ігор Молоток.


«Виявився ряд досить серйозних недоліків, наприклад щодо неузгодженості певних норм і процедур, нечітких вимог у використанні коштів, досить низького темпу і неефективності їх використання.» — зазначив народний депутат.

«Безумовно дану ситуацію зараз необхідно виправляти і основою цього має бути максимально конструктивну і ефективну співпрацю між нардепами, Урядом, Мін. Фінансів, профільними міністерствами, а також тими хто розпоряджаються коштами на місцевому рівні.
Безсумнівно, це і вимога часу, і особиста відповідальність кожного учасника процесу.

«Також, на засіданні підкомітету з питань видатків державного бюджету разом з представниками Мінфіну, Офісу Президента, Рахункової палати підготували до другого читання законопроект про Фонд розвитку підприємництва (№ 2589). Засідання відбулося 13 січня.
Це Закон, шо адресовано на всебічну підтримку малого бізнесу був прийнятий Парламентом.
Зокрема, передбачається збільшити фінансування спеціального фонду державного бюджету і додаткові кошти, поки мова йде про 2 млрд. грн., Переадресувати на фінансування нової бюджетної програми, яка сприяє створенню нових робочих місць, компаній і розширенню малого бізнесу.» — відмічає Ігор Молоток.

Top