Баканова не було в Куршавелі – журналіст UA: Перший

Roman Burko informnapalm фейсбук

Багато галасу з нічого. Так можна описати основну думку допису журналіста Олександра Зінченка у Facebook. Він провів власне невеличке розслідування і стверджує, що інформація про відпочинок Голови СБУ в Куршавелі – хибна.

Хибна вона із самого початку. Такий висновок можна зробити із фото, люб’язно наданих журналістом “Схем” Михайлом Ткачем. Адже, на фото можна помітити знак, який вказує нам знаходження на сусідньому дешевшому курорті – Мерібель.


“1. Я подивився ціни у готелі, де він зупинився – 440 євро на 2 осіб на 5 днів. Тобто по 44 євро на добу. Скромні 3 зірочки в більшості європейських столиць коштують десь в межах 75 євро в середньому.

2. Мерібель дійсно поруч із Куршавелем. Але це інша долина, інша комуна та й більшість готелів орієнтуються не на олігархів, а на середній клас. Тобто поєднувати Куршавель і Мерібель – то трохи так маніпуляція і прагнення хайпанути.

3. Скіпас є спільний на три долини і коштує 300 євро на 6 днів, аренда комплекту лижного спорядження – 120-130 євро. Харчуватися можна з місцевого супермаркету. Літр молока коштує 1,5 євро, 10 яєць – 5,6 євро, 0,5 кг рису – 2 євро. Якщо готувати в апартаментах – вечеря на 4-5 осіб коштуватиме по 10 євро на особу з вином за 5-6 євро. Ітого тижневе перебування однієї особи у Мерібелі – то максимум 1000 євро на особу. Якщо Баканов приїхав з родиною – треба помножити на кількість членів родини мінус знижки для дітей. Дивимося в декларацію, порівнюємо з офіційними доходами, робимо висновки.”, – Олександр Зінченко.

Розуміємо, що не всі знають французьку, але механічний перепис латиниці, думаємо, доступний більшості людей, особливо журналістам “Схем”.

Top