Інноваційне лікування зубів без свердління

Сучасна стоматологія Elma не перестає дивувати своїми інноваціями. Вони спрямовані не лише на результат, а й на удосконалення самого процесу лікування зубів. У це важко повірити, але бормашина, яку не лише діти, а й дорослі сприймали як знаряддя тортур, відходить в минуле. Тепер ми зможемо її побачити лише в музеї завдяки такому революційному винаходу, як лікування карієсу без свердління. То ж сучасні стоматологи працюють, за для того, що ваші зуби були здоровими.

Карієс вчасно лікувати, не зволікати

Чим раніше ви звернетесь до стоматолога, тим більше у вас залишиться здорових зубів, і тим довше вони прослужать. То ж при появі на зубі темних цяточок варто відразу йти в стоматологічну клініку. Бо вони є ознакою карієсу, який псує не просто вигляд зубів. Спочатку руйнуючи їхню емаль, цей патологічний болючий процес призводить до повного знищення зубів. Підступність карієсу полягає в тому, що він діє повільно, спочатку не помітно. Якщо не виявляти пильність до своїх зубів і не зупинити його деструктивну дію відразу, то він зруйнує тверду тканину зуба. Утворивши порожнину в дентині, карієс призводить до запальних процесів та різного роду ускладнень з боку пульпи та періодонту.


Зважаючи на глибину ураження зуба, карієс класифікують на такі етапи його шкідливої руйнівної дії:

  • карієс у стадії плям;
  • поверховий;
  • середній
  • глибокий карієс;

На початкових етапах лікарі – дантисти, зазвичай, пропонували кілька варіантів боротьби із цією напастю. Перший полягав у фторуванні зуба і подальшому спостереженні за динамікою протікання хвороби. Адже цей метод довготривалого лікування не давав гарантії позбавлення від карієсу. Він допомагав його призупинити на короткий час і лише на ранніх стадіях його розвитку.

Другий варіант застосовувався на більш запущених стадіях. Він передбачав механічне втручання, для чого і була винайдена бормашина. За її допомого оброблялася уражена частина зуба, а сама порожнина пломбувалася.

Переваги лікування зубів без свердління

Інноваційна технологія лікування зубів без бормашини полягає в тому, що хворий зуб піддається мікроабразівній обробці. Під тиском повітряного струменя абразивний порошок діє на місця, ураженні карієсом. Особливий полімерний матеріал глибоко проникає в пори пошкодженого карієсом зуба і запечатує їх. При цьому здорова частина зуба залишається незайманою. Таким чином лікар створює ідеальне місце для майбутньої пломби. Крім цього, ця процедура не приносить болю, а й навіть відчуття найменшого дискомфорту, ви обходитесь без анестезії. Ще один плюс для організму, який не страждатиме від наркотичної речовини.

Мікроінвазивний лікування карієсу за допомогою методу інфільтрації з використанням системи ICON має велике майбутнє. Адже після дії препарату ICON реабілітується пошкоджена емаль зуба. Вона знову стає твердою і стійкою до негативних впливів агресивного середовища порожнини рота. Відповідно, відновлюється прозорість емалі і природний колір зуба.

Фахівці, які вже випробували цей інноваційний метод, серед основних переваг лікування зубів способом інфільтрації за допомогою ІCON називають:

  • зберігаються трохи уражені карієсом тканини зуба;
  • емальована поверхня пролікованого зуба не відрізняється від здорового;
  • надовго зупиняється розвиток карієсу; техніка інфільтрації не приносить болю та інших дискомфортних відчуттів;
  • завдяки простоті методу тепрапивтичного лікування каріесу зубів відбувається за одне відвідування стоматології;
  • своєчасне лікування технікою ICON дозволяє максимально збільшити час, протягом якого вам не знадобиться пломбування.

Так що якщо раніше ви не йшли до стоматолога, тому що боялися бормашини, то тепер затягувати з лікуванням хворих зубів немає необхідності.

Джерело: https://elma.net.ua/innovaczionnoe-lechenie-zubov-bez-sverleniya/

Top