В “Спарті” полюють на голови призовників (“ДНР”)

У зв’язку із значним некомплектом у ОРБ «Спарта», командир батальйону «Воха» запропонував виплачувати від 2 до 4 тисяч рублів, працівникам військкоматів за кожного призовника НЗФ ОРБ «Спарта»


Але це не єдина проблема “Спарти”. Т.зв. Генеральною прокуратурою «ДНР» розпочато перевірку замовчування керівництвом ОРБ «Спарта» фактів поранення командира 2 відО імення 2 групи 2 роти, якого пострілом в ногу особисто поранив командир НЗФ, бойовик «Воха» (Жога В.А.), а також замовчування факту поранення бойовика Козаренко В.В. (позивний «Боксер», командир 2-го відділення 4 – ї групи), у зв’язку з чим з підрозділу витребувано окремі облікові журнали (виходу на бойові завдання, переліку поранених.

Крім того, співробітниками т.зв. військової прокуратури «ДНР», у ході перевірки складів РАС, виявлено значну нестачу зброї, яку в подальшому було знайдено у ході обшуку, в начальника складу, кадрового військовослужбовця ЗС РФ. За вказівкою «російських кураторів» матеріали справи разом із підозрюваним передано до військової прокуратури РФ.

Top