На передовій наші б’ються та гинуть за Батьківщину, а в тилах за їх спиною очільники держави готують капітуляцію

На передовій наші б’ються та гинуть за Батьківщину, а в тилах за їх спиною очільники держави готують капітуляцію, зраджуючи пам’ять усіх, хто поклав своє життя та здоров’я у горнила визвольної боротьби.

У районі проведення ООС на Донбасі 11 вересня загинули морські піхотинці: Микола Обуховський та Олександр Лінчевський. Вічна пам’ять героям…

Поки майже щодня Україна втрачає своїх вірних захисників у зеленому таборі зеленого президента зелені чоловічки дуже швидко стрибають від чергової зашкварної заяви до ще більш зашкварних інсайдів, розігруючи як по нотах Links 2, 3, 4.

Ще не просів попіл після заяв Зеленського про “формулу Штайнмаєра”, а сьогодні вже Кучма анонсує, що Зеленський 18 вересня на “Нормандській зустрічі” буде пропонувати відведення військ вздовж всієї лінії розмежування. Сподіваюся ці плани зірвуться через суспільний резонанс. Дуже сподіваюсь.


Бо якщо наші війська відійдуть, терористи швиденько займуть буферну зону. Будуть ще ближче на імпровізованих пропускних пунктах сидіти жирні бойовики з ласними харями та синіми пов’язками СЦКК під прапорами недореспублік, як біля мосту у Станиці. Там також наші відійшли, а їх – НІ, бо вони кладуть на домовленості, відчуваючи, що українська влада буде виконувати все, що скажуть десь там у Москві в однобічному порядку.

І головне, якщо б та частина громадян, що вибрали Зеленського з різних міркувань (але які стоять на проукраїнських засадах), самі вийшли і висловили своєму президенту недовіру і вимагали б діяти в межах інтересів України, то може це і вплинуло б на ситуацію, “холодний душ” в ОП сприйняли б як попередження і не від тих, хто і так не голосував, а вже від свого електорату.

Зараз Зеленському, як Путіну в кращі його часи, малюють 80% рейтигу підтримки будь-яких його дій, тому він (чи ті, хто смикає його за ниточки) почуваються впевнено і протискають будь-які рішення, за які потім будуть платити кров’ю сотні тисяч українців – усі ми, незалежно від того за кого хто голосував і якої точки зору дотримувався.

Для тих, хто передбачав такий розвиток подій – нічого нового, але невже зелене сяйво затьмарює очі усім іншим і вони не бачать, що з їх мовчазного погодження відбувається підготовка до здачі України?

Може ви дивилися американський серіал “BrainDead” про інопланетних комах, які залізали в мізки політикам і керували країною в тілах людей? Щось мені ця ситуація нагадує такий самий хорор.

Вибори давно пройшли. Історію не виправити, але майбутнє ще може змінитись, головне, щоб виборці Зеленського також вийшли зі стану загіпнотизованого удавом кроліка і подали свій голос Народу, який може контролювати своїх “слуг”.

Роман Бурко

Top