На Сумщині по 160 округу йде Володимир Пилипейко – злочинець і адепт “руського міру” від ОП “За життя”, йому протистоїть доброволець та волонтер Ярослав Бондаренко

На Сумшині, в окрузі № 160 представнику “руского міра” від ОПЗЖ Володимиру Пилипейку протистоїть доброволець та волонтер Ярослав Бондаренко. Ще один начебто “патріот” Артем Семенихін зливається задля Пилипейка.

Відомий активіст та волонтер Олександр Івашков продовжує знайомити з кандидатами в депутати. На своїй сторінці в Facebook він написав:


“Продовжу знайомити з кандидатами в депутати, яких добре знаю особисто і на яких раджу звернути увагу.

На Сумщині по 160 округу (Шостка, Конотоп, Кролевець) балатується громадській активіст, волонтер (у т.ч. центру “Миротворець”) Ярослав Бондаренко.

Детальніше про його програму можна прочитати тут:

З урахуванням того, що по тому ж округу йде злочинець і адепт “руського міру” Володимир Пилипейко (докладно про Пилипейка ред.) від ОП “За життя”, який має чималі шанси на перемогу, підтримка Ярослава дуже потрібна, щоб, окрім всього, не допустити представників криміналу і проросійських сил до влади. Тому раджу звернути на нього увагу, якщо ви голосуєте по даному округу!

У цьому контексті дуже прикро, що той же ж самий Семеніхін фактично зливається задля Пилипейка, адже сам фактично немає шансів на перемогу. Нажаль, надто багато бруду накопичилося в регіоні.”

Top