Павло Бондаренко: “Читати нема чого. Суцільне ФІФА. “

Павло Бондаренко

Читати нема чого. Суцільне ФІФА. Підрахував: з 20 постів – 17 “про це”.

Люди, астанеавітєсь! Порошенко зараз в Європі. Ви підсумкову декларацію саміту ЄС читали? Ви виступ Туска бачили? Чому не пишете про реально важливі здобутки України?

Так повідомляю: “втомлена” Європа у захваті від масштабів та ефективності наших реформ. Відзначають великі здобутки України в децентралізації, реформі судової, адмінстративної, фінансової, медичної, пенсійної систем, поступу в боротьбюі з корупцією.

ЄС підкреслює непорушну підтримку та відданість незалежності України, її тсуверинітету та територіальній цілісності. піднято питання українських заручників в Росії.


А ще ЄС наголосив на підтримці євроінтеграційних процесів для України. Порошенко за підсумками саміту уже повідомив про курс на вступ України до ЄС до 2025 року.

Фактично ми отримали величезну перемогу, бо за підсумками саміту ЄС стало видно, що проукраїнська (і антипутінська) політика союзу, яка останнім часом почала хитатися під впливом лоббістів Кремля, знову зміцнилася.

В Європі почали серйозно говорити про справді масштабні інвестиційні вливання в Україну.

Гарантую – українські ЗМІ про надважливі для нас підсумки ХХ саміту ЄС скажуть лише скоромовкою, а “недорогенькі” ще й про “піар” Порошенка розповідатимуть.

А тут ще Фейсбук Відою забито. Віда, звичайно, красень, але як на мене пріоритети мають бути трохи інші.

Вибачейте на, може надмірну агресивність, але давайте і про це говорити, а не лише про Віду, прізвище якого багато з вас ще 3 дні тому не знав, гаразд?

Павло Бондаренко

Top