Валерій Прозапас: “Тимошенко відкрито проявилася як путінський криголам.”

Валерій Прозапас

Тимошенко відкрито проявилася як путінський криголам.

Зазвичай вона завжди діяла обережно і підступно, прикриваючи антидержавні дії популіською риторикою про “інтереси народу”, але її заяви про зговір Порошенка з лідерами бойовиків (!) активізувати бойові дії та віддати нові території щоб не проводити вибори – це вже свідома провокація.

Це не хіхікання в Кремлі з українського президента “мазуріка” і навіть не використання посади для підписання енергетичної кабали в обмін на гебешну підтримку її президентських амбіцій.

Це відкрите вигорожування дій росіян як причини війни, просування ворожої пропаганди та свідоме нав’язування недовіри до українського війська через звинувачення Головнокомандуючого в зраді.


І як завжди представник т.зв. “українських змі” красавєц ведучій услужліво підказує – “тобто АТО захлинулась через корупцію?”

Не через вторгнення російських військ, не через артилерійські обстріли з-за кордону, не через поставки зброї і бурятів – “через корупцію”, кажуть на UAR̶U̶-Перший, загибли тисячі українців.

Не сумнівайтесь, план знищення української держави нікуди не дівся, у Москви багатий досвід організації нам Руїни за допомогою своїх пасіпак.

Схоже, малороси підуть ва-банк і їхня богиня дала цьому старт.

Валерій Прозапас

Top