Дмитро “Калинчук” Вовнянко: “ПОЛКОВНИК І МІРА ПІАРУ.”

Дмитро Вовнянко

ПОЛКОВНИК І МІРА ПІАРУ

#полканТоша
Анатолій Гриценко знову видав перл, при чому такий, що хоч падай. Він похвалився своїм сином, який добровольцем пішов захищати країну і захищав її – на Дніпропетровському аеродромі. Зенітником.

Круто! А от мій товариш-харків’янин теж пішов добровольцем і потрапив в ДПСУ на російсько-український кордон на Харківщині. Служив чесно, страху натерпівся, але в герої не потикається – бо розуміє, що існує різниця між КПП на Харківщині і блоком під Краматорськом. Треба буде сказати, що годі комплексувати, коли такі люди…

Захищати Дніпропетровський аеропорт безумовно похвально – не заперечую. Хлопці служили там куди пошлють – хтось на Придністровському кордоні, хтось на Харківщині, хтось на Чонгарі стояв. Батьківщина наказала – солдат пішов. Нічого ганебного в тому нема.

Ганебно те, що нині полковник і екс-міністр оборони Анатолій Гриценко на сині піариться, хоча у травні 2014 р. він співав зовсім іншої. Тоді пан Гриценко волав що призов його сина – це помста влади. Бо тоді пан Гриценко вимагав усунути з посади головнокомандувача, тво президента Олександра Турчинова, як нездатного. Водночас з того самого приводу Банкову пікетував «Автомайдан», керований Гриценком-молодшим.


Прикинемо. 17 березня розпочато мобілізацію до збройних сил. Від 16 квітня командування стягує сили на схід аби заблокувати Слов’янськ. 30 квітня наказом тво президента Турчинова починається створення батальйонів територіальної оборони. І того ж дня полковник Гриценко вимагає усунути головнокомандувача… Цей професійний військовий, з освітою у Вест-Пойнті не розумів складності ситуації? Він не розумів яким ударом для країни в той момент буде зміна командування?

Але далі. Гриценко тоді 1 травня 2014 р. вважав, що призов його сина – помста за акцію «Антимайдану». І тут же писав, що його син після повернення з Криму з полону сам (!) заявився до військкомату і сам написав заяву про бажання іти на призов. У професійного військового Гриценка не виникло думки, що заява його сина банально була розглянута і задоволена? Навіщо тоді у травні 2014 був той пафос? Навіщо було виставляти призов сина помстою злочинної влади?

А тому – що насувалося 25 травня – вибори президента України. А коли так – держава потерпить.

Але продовжимо розбір польотів. Олексій Гриценко, за словами батька служив в охороні аеропорту Дніпра. Насправді він служив у Бродах Львівської області. В Дніпрі він був тимчасово. Але нехай навіть Дніпро. Але. Гриценко пише, що на відміну від Порошенка і Пашинського він не ховав дітей в тилу.

Та так. Олексій Порошенко служив біля Краматорська – був мінометником, мусив брати чуже прізвище. Син міністра оборони Коваля Володимир служив у Нацгвардії, був під Слов’янськом. В Нацгвардії ж перебував син Пашинського, Антон. Син Луценка, Олександр воював у 55-й бригаді – по нього гарні відгуки. Пасинок голови Нацбанку Володимира Стельмаха Ігор Луценко воював в «Азові». Я так розумію, все це з погляду полковника Гриценка – дрібнички, порівняно з обороною аеропортом Дніпра?

Політики піаряться – робота у них така. Але Анатолій Гриценко, схоже, міри піару не знає. Треба – закличе головнокомандувача усунути, коли доля країни на волосині. Треба – піаритиметься на синові.

Фото Дмитро "Калинчук" Вовнянко.

Фото Дмитро "Калинчук" Вовнянко.

Дмитро “Калинчук” Вовнянко
Top