Шахраї-зрадогниди Семеніхін та Купрій влаштували черговий балаган в Конотопі – Любомир Демчишак

Шахраї-зрадогниди влаштували черговий балаган в Конотопі.

Один шахрай Семеніхін з партії, чи то «сволода» чи-то «рух михуйловських сил», привіз в Конотоп іншого Шахрая – Купрія з партії чи-то «Сволота» чи-то «Украл».

Тобто повернувся мер Конотопа із Європи не сам, привіз до міста депутата Купрія.

У неділю бабки у картатих спідницях, які видавали себе за активістів-вагоновожатих розповідали заїжджому, ще одному націоналісту-шахраю, як депутати у Конотопі били страйкарів і перекусували ланцюги святого страйку.

Однак удар цього разу був направлений виключно на начальника конотопської поліції Богдана Войцеховського, ветерана АТО, що провів на передовій 3 роки.

Довго ламати голову до чого тут Купрій не прийшлося. Цей правдолюбець-депутат, мало того що має пряме відношення до ВО «Свобода» ще з часу виборів, зараз активно підгодовується зі столу “Укропа” та не гребує замовленнями і від Баби Йулі.


Серед депутатів має репутацію неперебірливого піарника, що робить його майже рідним Семеніхіну, особливо коли той платить.

Зараз він виконує замовлення, про яке пишуть як «мочити Авакова», тому запрошення мера Конотопа із задумом розправитися із начальником поліції , як кажуть, “у лузу” і тому уже завтра бруд поллється уповні.

Роз’лючений псевдоучасник бойових дій Семеніхін, мов свинособака тявкав та хрюкав на очільника поліції – справжнього ветерана АТО, ще раз продемонструвавши усі свої невтішні діагнози.

Відео тут https://youtu.be/CPtFBaj_0NA

А поява гастролера, який із порога анонсував розправу з очильником поліції, іще раз демонструє безнадійну далекість і піарника і місцевої хворої особи, котра “керує” містом із відпусток, від проблем Конотопа і його мешканців.

Далі буду писати про це лайно Семеніхіна який є сферичною сволотою в вакуумі.

Семеніхін є гнидою всеукраїнського рівня яка працює на порєбрік. Тому його треба вивести на чисту воду.

А ось наркоман сцакашвілі хоче іншого наркомана Семеніхіна зробити Президентом

https://www.facebook.com/Ukraine.kyiv044/videos/2169774619919968/

Любомир Демчишак
Top