Алексей Голобуцкий : “Кожен українець в міру сил докладається до закопування Імперії зла назад в болото.”

Алексей Голобуцкий

Кожен українець в міру сил докладається до закопування Імперії зла назад в болото, а також до максимально активної та ефективної мобілізації наших союзників з НАТО – зокрема через позбавлення від ілюзій, навіяних руссо-агітпропом.

Я знайшов заяву журналіста путінського пулу і написав пост. Мої френди теж не розслабляються: пані Nelya Botova з Києва підхопила цю інформацію і поширила на сторінках президента Фінляндії Саулі Нііністьо (особистій і офіційній) і на сторінці Трампа. Ненав’язливо так поцікавилась: чи Фінляндія дійсно є Російською імперією? І як ви, панове, можете толерувати цю зарозумілість?


Звісно, зустрічі Трампа з кремлівським диктатором це не скасує. Однак порядок денний дещо наповнить емоційністю. Бо, нагадаю, одними з основних тем розмов Трамп вже кілька разів зазначив “Україну і Сирію – я поговорю з Путіним про це”.

Плюс додатково мотивує Фінляндію (і не тільки – як мінімум ще країни Балтії, Польщу, Швецію…) швидше зміцнювати кордони, збільшувати кількість воєнної техніки, розширяти підготовку бійців, а парламентарів – не економити бюджетні кошти на життєво важливі статті – на оборону і просвітництво щодо Росії, тобто.

Дякую, пані Неля ! І всім моїм френдам, хто докладає і свою лепту в спільну справу перемоги!

Алексей Голобуцкий

Top