Semen Kabakaev: “Церква є однією зі складових національної безпеки.”

Semen Kabakaev

Я вважаю, що церква є однією зі складових національної безпеки. Ми всі пам’ятаємо 2014р, коли за рахунок церков МП, завозились спецпризначенці РФ, зброя та найманці.
Через те, що в нас немає єдиної церкви, Москва скористалась цим і мала можливість за дуже короткий термін розвернути на нашій территорії свої табори.

Зараз, коли Петро Порошенко підтримав створення помісної церкви на політичному рівні, коли Верховна Рада підтримала це, ми, як громадянське суспільство, не можемо стояти осторонь.


Після подорожі в Стамбул до Вселенського Патріарха, ми мали нагоду зустрітись зі Святійшим Патріархом Київської і всієї Руси-України Філаретом. Розповіли про наші наміри і далі підтримувати ідею створення Української помісної церкви.

Я розумію, що Россія в обличчі своїх маріонеток буде і далі намагатись дестабілізувати ситуацію навколо церкви. Я навіть не виключаю, що можуть бути терракти. З інформації яка нам стала відома, 23 червня має відбутися поїздка єпископату РПЦ в Україні до Вселенського Патріарха Варфоломія.

Я не знаю, що вони там почують, але їх наміри я знаю. Перший це залякування тим, що на фоні того, що ми можемо отримати свою церкву, може початись релігійна війна. І я думаю, будуть везти гроші, як місяць тому це намагався зробити Новінській в Польщі. Як ми знаємо, все провалилось.

І тут провалиться, я впевнений в цьому та ми отримаємо Томос і свою незалежну церкву. Історична справедливість повинна і буде відновлена.

Semen Kabakaev
Top