Богдан Карпенко: “Нічого дурнішого, як зачіпити ромів, вам нарадити не могли.”

Шановні радикальні радикали, радикальні націоналісти

На правах “ломового порохобота” хочу вам написати декілька слів: одним дуже рррадикальним з вас здалось чудовою ідеєю попіаритись на темі ромів, плюс там недорогеньким гранти давно зайшли по напрямку, ну от пішли, як було написано, сміття у парку прибрати після ромів (хоч відео показало, що молоді спортивні хлопці бігали за жінками з газовими балончиками у результаті, що, погодьтесь, не личить молодим здоровим хлопцям). Опісля, інші радикальні радикали, які для чогось себе іменували дружинами, чи щось таке, побачивши, що тема у пресі зайшла, вирішили змавпувати перших, та пішли поселфітись при зносі вже порожнього табору ромів, навіть стрім організували. Зрештою, мені цілком зрозуміло, що піар – вашевсе, але є одна проблема. Ця проблема – ви не усвідомлюєте наслідки. А наслідки прогнозовані, та дуже погані для вас.


Ну от дивіться: сьогогодні на цій хвилі інші, вже реальні відморозки, а не такі, як ви любителі гарних фотографій, згідно повідомлення МВС, жорстоко вбили рома. І вся ця подія летить у вас, ага. Більше того, цілком прогнозовано, існує велика ймовірність, що той, хто натравив відморозків на табір ромів під Львовом, тепер зробить все для того, аби пішла “отвєтка” у вашу сторону, і так, щоб вона точно вказувала на ваших опонентів. І той, хто це затіяв, давно підготував пресу (ви ж не бажаєте спостерігати, як “наші журналісти” весь цей місяць свідомо штучно гіперболізували (перебільшували) проблему ромів, як прямо натравлювали, ні). І що робити тепер?

Окрім того, повідомлю, що нічого дурнішого, як зачіпити ромів, вам нарадити не могли. Чому? Наприклад, тому, що ті сім відморозків, які під Львовом додумались здійснити напад, тепер найбільше зацікавлені, аби їх поліція не відпустила, і десь заховала. Не розумієте чому? Так ви трішки погугліть, аби краще зрозуміти, куди влізаєте заради того піару.

Я до чого веду: ось там вже ЄС верещить, що в Україні нападають на ромів, для цього все і провокувалось, а ви – пішаки, вас використовують у травлі, і вам потім за все віддуватись, і, що найгірше для вас, віддуватись перед ромами, і я вам не заздрю ні разу.

Більше по темі цього штучного конфлікту писати нічого не буду, сподіваюсь, мене почули.

Богдан Карпенко

Top