Taras Chornovil: “ВОНА – це кандидат від Путіна та Газпрому. “

Я навіть не уявляю, що ВОНА ще має зробити, зщоб нарешті до наших посполитих дійшло, що ВОНА – це кандидат від Путіна та Газпрому. Здавалося б уже тисячу разів сама продемонструвала це, але доки в нас є депресивні містечка та селища, будуть і бідні та позбавлені доступу до різних джерел інформації люди, які звичну локшину (або вату ) на вухах сприйматимуть за правду:
https://korrespondent.net/…/3982452-tymoshenko-otkazalas-sv…


Для чого потрібні ці свідчення та про який саме розгляд іде мова? Апеляційний суд шведського округу Свеа призупинив виконання рішення про стягнення коштів з Газпрому в сумі 2,6 млрд. доларів на користь України. Саме рішення не скасовано, арешт не знято, але виконання призупинено. І через це ми зараз не можемо ефективно повертати собі збитки та офіційно розшукувати й арештовувати нові активи Газпрому. Російська сторона планує максимально довго затягувати процедуру на рівні апеляції. Тимошенко володіє інформацію як особа, яка є реальним учасником і свідком подій, тому її свідчення могли б прискорити відновлення стягнень з російського монополіста. Але вона, на жаль, проти цього. Як і не брала участі в підготовці й проведенні процесу на більш ранніх стадіях, коли її в 2015 році двічі запрошували до співпраці…
До речі, ще в той час вивчав трохи обставини підписання тої дикої угоди, а також не раз спілкувався зі згаданим у статті Діденком, тому можу з певністю завірити, що єдина позитивна стрічка газової угоди про розгляд спорів не в Москві чи Петербурзі,а в Стокгольмі, була внесена Діденком в останню мить, коли Медведчук та Портнов, які організували юридичний супровід Тимошенко, трохи втратили пильність, а “российские партнёры” якось не очікували, що в українській делегації будуть не “провірені люди”.

Taras Chornovil
Top