Павло Бондаренко: ” Порошенко дійсно ніколи не обіцяв закінчити АТО протягом кількох днів.”

Павло Бондаренко

Я зараз вас навчу, як заробляти на наших “зрадофілах”. Це просто, як вишеньку зірвати.

Виявляєте, де зібралися ліца певного контінгенту “поговорити за жисть”. Тихенько вливаєтеся у колектив. І коли вони звично починають про “перед вибарамі абещал за два дня АТО закончіть”, починаєте заперечувати: нічого подібного перед виборами Порошенко не обіцяв.

У наших членів секти “Свідки зради” мозку немає, але інстинкти халяви міцні, а хапальний рефлекс відпрацьовано не згірше як у риби мурени.

Ви їм показуєте 100 доларів і кажете: ставлю проти всього, що у вас є. Гарантую – всі ризикнуть своїми 50-100-200 грн. проти вашої сотні баксів, тим паче що упевнені: Порошенко таке обіцяв!

Складаєте все у чийсь картуз – ви свої долри, вони свої гривні. А потім ви дістаєте з кишені заздалегідь приготовані докази….


Фішка в тому, що Порошенко дійсно ніколи не обіцяв закінчити АТО протягом кількох днів. Він сказав, що АТО має тривати дні, а не місяці. Висловив свою думку, побажання, мрію, стремління, якщо хочете, але ніяк не обіцянку.

Сказав це він наступного дня після інаугурації, уже будучи президентом, а ніяк не перед виборами, як думають наївні “зрадофіли”. У них взагалі память, що в гупиків.

А потім можете додати цитату з передвибочної програми кандидата у президенти Петра Порошенка – ті самі обіцянки, що стосувалися АТО. Там нема ні про які терміни, там інше, лише кілька слів:

“Використаю повною мірою весь свій дипломатичний хист та політичний досвід, щоб забезпечити деескалацію конфлікту, уникнути війни та зберегти мир”.

Дякуєте шокованим “зрадофілам”, які лише роти відкривають, мов гупіки, складаєте здобич в кишеню й вирушаєте шукати нових жертв, порадивши цим йолопам і надалі уважно слухати Йулю та Толіка, та головне не відриватися від телевізора.

“Зрадофілів” треба вчити рубльом. Таку науку вони добре розуміють

Павло Бондаренко

Top