Павло Бондаренко: “Пашинян, люди – це потужний коктейль з Тимошенко, Ляшка і Саакашвілі. “

Павло Бондаренко

А помнішь…

Ні, я зараз не про фото банки радянської згущонки Купьянського комбінату. Я про те, як через цього “ліваруцінера” ви один одного банили.

Повідомляю: товаріш цілком в порядку. Ситий, пещений, в піджаку з карманами, лакованих штіблєтах верхи на броньованому членовозі.

Він уже встиг поставити міністром інозмних справ того, на кого йому вказали з Москви. А міністром оборони – випускника шпигунської академії ГРУ Росії.

Мило зустрівся з Путіним. Обидва пересвідчилися у взаємній гарячій чоловічій любові й укріпили стосунки.

Але головне, він встиг подолати корупцію в країні. Сам. Одним своїм авторитетним словом. Пригадуєте, як прапорщик потяг зупиняв?

Так і заявив днями: відтепер у Вірменії корупції немає. Ну, може дє-то вііісоко в горах… Мєстамі… Іногда… Случайно…


Задоволені громадяни розходяться по домівках. На них чекає все така ж скромна вечеря і телевізор. З якого їм розскажуть не лише про те, як героїчно зупинили корупцію.

Пашинян, люди – це потужний коктейль з Тимошенко, Ляшка і Саакашвілі. До того, як дорватися до влади, він такі само промови промовляв про “бариг”, “корупцію”, “зубождіння” та “геноцид”.

Помилуйтеся тепер на нього. Красень. Життя вдалося. А ви, “ари”, далі ремигайте вечірню жуйку й мрійте про чергового месію.

“На дурака не нужен нож, ему с три короба наврешь и делай с ним что хошь”(с)

Фото Павло Бондаренко.

Top