Георгій Тука: “Мене приємно здивував рівень співпраці міської влади з переселенцями!”

Георгій Тука

На запрошення громадської організації «Мережа» відвідав Кривий Ріг.
Маю зазначити, що мене приємно здивував рівень співпраці міської влади з переселенцями!
За оцінкою міжнародних донорів, досвід Кривого Рогу визнаний вдалим і вартим поширення.
Розповів про реалізацію пілотного проекту 50/50 із вирішення житлової проблеми. Ідея сподобалась всім: і переселенцям, і міській владі.
Мені дуже сподобався проект пересувного ЦНАПу! Єдине, що не може робити цей офіс – біометрику. По поверненні дізнаюсь в «СпецЗв‘язку» щодо можливості організації «закритого» каналу зв‘язку.

ЮГОК.
Десь там, на глибині 350 метрів, їздять БЕЛАЗи і гуде залізниця… Що надалі робити з цією «ямкою»?.. Розміри цього творіння вражають! 🙂


Окрім того, відвідав Донецький Юридичний Інститут.
Активність ректора плюс підтримка німецької організації GIZ зробили диво: з закинутих залишків середньої школи, в яких квітла наркоторгівля, з‘явилась нова сучасна будівля з чудовими фахівцями і курсантами.
Після офіційної зустрічі до мене підійшли курсанти 2-го курсу з Донецька, Горлівки та Макеївки. Занотував прохання хлопців щодо виплати їм соціальної стипендії. Питання непросте, але спробую його, хочаб, підняти. А, може, і вдастся знайти позитивне рішення…

В кінці дня мене «спіймали» активісти разом з керівництвом Економічного Інституту і розповіли про їхній науковий підхід до вирішення проблеми колабораціонізму. Матеріал дуже цікавий і вартий вивчення. Тема ця дуже болюча і заполітизивана, а вона вимагає, на мій погляд, фахового, а не політичного, підходу.

Георгій Тука

Top