Роман Кулик: “Афганці й шахтарі на сьогоднішній акції трохи плутають адресата своїх “безапеляційних” вимог. “

Роман Кулик АТО

Афганці й шахтарі на сьогоднішній акції трохи плутають адресата своїх “безапеляційних” вимог. Перші – учасники колоніальної війни СРСР, які трохи запізнились із качанням прав на квартири й пільги. Тугувато з моральним підґрунтям і кон’юктура давно не та. Агресивно качати гроші з держави, яка зараз і так воює з Москвою, що їх і відправила в Афган – якось не дуже етично.
Шахтарі – мали б йти до ДТЕК, свого рудого бро і любих мажоритарників, які всі посприяли російській агресії на Сході, – в першу чергу. А не під “проводом” Волинця, Капліна і Власенка робити масовку під парламентом, приводити на акцію бухих членів профспілок, кидатись на поліцію і щось там орать про штурми парламенту. Мітингувати за дотування своїх працедавців – який “хитрий” лобізм. Якщо там був хтось із адекватних атовців/чорнобильців/афганів – не соромно бути інструментом в руках Капліна? А контингент, який хоче прирівняння до статусу УБД – контракт із ЗСУ в руки (і це взагалі хто? афганці мають такий же статус, як і убд рос-укр війни, що вони ще блт хочуть саме у контексті “прирівняння”?).
Бо зрозуміло, коли покалічених під час Революції гідності прирівнюють до УБД, це логічно й ок. А коли ветерани МВС і афганці хочуть прирівняння пільг і статусу убд – це взагалі про що? Якщо цю вимогу обстоюють “ветерани силових структур” типу служивших у міліції/ЗСУ ітд ДО ВІЙНИ – то їх дружно слід слати нахрін з такими заявками.


Роман Кулик

Top