Taras Chornovil: “То наші “полум’яні опозиціонери” й далі будуть твердити, що Порошенко узурпував увесь медіаресурс? “

То наші “полум’яні опозиціонери” й далі будуть твердити, що Порошенко узурпував увесь медіаресурс? Ну-ну… Скоро, як Діоген зі січкою посеред білого дня, будемо ходити нашим телепростором і шукати: а хто ж із каналів ще принаймні частково толерантний до влади й зберігає відносний баланс.

Новина про купівлю Медведчуком трьох телевізійних каналів у країні кружляє вже давно. І вона отримала підтвердження з багатьох джерел. Під знаком питання лише перелік цих трьох каналів. Щодо НьюсВан, то це вже поза сумнівами, а про 112-ий і ЗІК ще є сумніви. Але те, що кум Путіна усе впевненіше захоплює медіапростір, мало б хоч декому просвітити мозкові звивини. Бо мова йде про кума особи, яка заявила, що з Україною буде дружити (читай: перестане убивати українців) лише після відходу Порошенка. Порошенко, за його словами, має піти. Спрямованість ефірів та тенденції на каналах Медведчука, думаю, прогнозовані.


А от після цих повідомлень нового, ще більш гнилого присмаку набирає те, хто веде свою агітацію на каналах Медведчука, як на базовій площадці. Повторюся, на даний час підтверджено, що таким каналом є саме НьюсВан. Перелік цих політиків, загалом, відомий. І це аж ніяк не Юрій Бойко зі своїм Оппоблоком, а (окрім опереткових Мураєва й Рабіновича) Тимошенко, Гриценко, ряд маргінальних, але жорстко опозиційних партійок, а також середовище Саакашвілі. Ну невже ще щось треба пояснювати?

Taras Chornovil
Top