Павло Бондаренко: “Бойовиків з С-14, які затримали Лусваргі, не посадять.”

Павло Бондаренко

І капці засвистають над моєю бідною головою…

Давайте об`єктивно і жорстко. На жаль, бойовиків з С-14, які затримали Лусваргі, не посадять. Повторюю: на жаль. Бо те, що вони вчинили – це принаймні дурня.

Можна скільки завгодно піаритися, фотографуючись з “полоненим” і розповідаючи як Лусваргі “вільно гуляв Києвом”, і що СБУ “не така”.

Але рельність трохи інша. Є таке поняття, як оперативна робота. В даному випадку хлопці С-14 допомогли уникнути відповідальності цілому феесбешному гнізду. Маю на увазі – попів у Голосіїївському монастирі, де крутився цей тип.

Тут журналісти, палаючи праведним гнівом, кичать: коли СБУ відвідає Голосієво?! Боюся, уже ніколи. Спеціально, алі через фееричну тупість “патріоти” спустили в унітаз всі опертивні напрацювання.


Поки горді націоналісти селфилися з Лусваргою; роздавали інтерв`ю; поки везли бранця до СБУ, в монастирі швиденько зачистили всі “хвости”. Гарантую.

Зрозумійте, оперативна робота – це дуже тонка штука. Тому до всього що її стосується, я підходжу дуже обережно.

Вона має свої закони і свою вельми неоднозначну специфіку. Лусварга вільно “гуляв” Києвом. З ким зустрічався? З якою метою? Про що домовлялися? Яку інформацію отримував-передава? Які кошти?

Головне: а що, як цей Лусварга двно перевербований і є подвійним агентом? Якого благополучно “спалили”.

За тисячоліття своєї історії людство саме для цього вигадало закони. Не лише суспільство захищати, але й забезпчити можливість це робити. І закон не передбачає викрадення. Навіть злодія. Це привілей виключно держави.

Виявили ви сепаратиста: Чудово. Прийдіть до СБУ тихенько і повідомте. І буде вам медаля на шию. Бо ви не можете знати, яке місце в оперативних комбінаціях спецслужб займає цей сепаратист і чому йому дозволяють гуляти.

Але… Хто про це думає? І чи є чим?
Реально влада у нас дуже ліберальна, імхо…

Павло Бондаренко

Top