Георгій Тука: “Втручання Росії буде! Буде неминуче! “

Георгій Тука

Дивлюсь, зараз іде обговорення питання ймовірності втручання Росії в майбутні вибори в Україні.
Невже є хоч одна людина, яка допускає відсутність такого втручання?
Звісно, мова не іде про виборчі «каруселі» за участю мешканців Бєлгороду. Мова не іде про несанкціоноване втручання в роботу ЦВК або про друк підроблених бюлетенів в Ростові.
Розповсюдження фейкової інформації в електронних (в тому числі – в українських) ЗМІ. Це втручання? Так.
Організація або фінансування громадських організацій анти-української направленності. Втручання? Так.
Організація різного ґатунку релігійних «ходів». Втручання? Так.
Організація спеціальних операцій, направлених на зневіру, розчарування та дестабілізацію ситуації в країні. Втручання? Так.
Організація диверсій на об‘єктах інфраструктури з подальшим посиленням соціального напруження. Втручання? Так.
Я навів лише невеликий перелік ймовірних дій Росії.
Вважаю доцільним зауважити: низка заходів, пов‘язаних з Росією і її впливом триває просто зараз. Активізація громадських організацій і політичних партій («За життя», «Жінки за мир»), провокації, спрямовані на руйнацію позитивного іміджу України в світі (спроби зіпсувати україно-польські стосунки, підігравання зростанню напруженості між Україною та Угорщиною, оприлюднення фейкової інформації про утиски свободи слова і «п‘яти тисяч політв‘язнів» від мадам Бондаренко).
Організація замаху на вбивство Бабченка. Після оприлюднення певного списку потенційних жертв, у декого з‘явилась недовіра до цього факту. Шановні, а уявіть собі на хвилину, які б були наслідки вбивств , бодай, трьох-п‘яти журналістів, незалежно від видань та каналів? Які б були наслідки?
«Режим убивает журналистов»! «Хунта поставила крест на свободе слова»! «Влада не здатна захистити громадян»! «В країні діє режим внутрішньої окупації»!
Що, не так? Чи не такі слогани волали в перші години після оприлюднення інформації про замах? Саме такі!
Тож, я переконаний: втручання Росії буде! Буде неминуче! Питання стоїть не в тому, буде чи ні. Питання стоїть «чи спроможні ми вистояти»? Поживемо – побачимо.


Георгій Тука

Top