Mason Lemberg: “Непомітною пройшла дуже важлива інфа про так званий “Роттердам +”.

Між тим непомітною пройшла дуже важлива інфа про так званий “Роттердам +”. А шкода, бо інфа дуже цікава…

Як ми знаємо, РІК ТОМУ орденоносне НАБУ відкрило справу по Роттердаму. РІК ТОМУ пан Ситник говорив пафосні слова про те, що формула застосовується незаконно.

Пройшов РІК. І пан Ситник вчора каже, що “Є питання, які залежать від детектива, а є, які залежать від експерта. Тому після висновку експерта можна буде прийняти остаточне рішення», – сказав він. За словами Ситника, надання висновку експерта у цій справі може виявитися «одним із проблемних моментів”


Звісно, що надання потрібного для Ситника висновку експерта (наголошую: не правдивого, а потрібного для ситника (!) є одним з проблемних моментів
Не кожен захоче підставляти свою дупу під кримінал заради можливості всяких Сірож і Ситників покричати на NewsOne.
Бо якщо експерт є дійсно експертом, то він напевне знає чим відрізняється прогнозна/планова вартість від фактичної і не буде рахувати збитки на основі прогнозної вартості, яка дає МОЖЛИВІСТЬ відшкодувати транспортні витрати у випадку транспортування вугілля з-за кордону.
А експерти рівня пана Геруса, окрім абсолютно неадекватних цифр нічого надати не можуть.
Ось така ситуйовина в пана Ситника по Роттердаму. Залишилося всього навсього знайти експерта, який буде готовий потім присісти.

Тобто, рік тому, пан Ситник, виголошуючи гучні заяви про “незаконність застосування формули” і відкривачи справу, не мав жодних підстав її відкривати. А все те, що ми бачили рік тому, не було нічим іншим ніж звичайними політичними ігрищами, в які втягнувся державний антикорупційний орган.
З чим нас і привітаю. А ще з 2,5 мільярдами, про..раними на утримання НАБУ

Mason Lemberg
Top