Алексей Голобуцкий: “Чому я в “чорних списках” “Інтера” – я розумію.”

Алексей Голобуцкий

Ви всі в курсі, що робота в мене така, що я маю купу ефірів щодня і щотижня, на тб, радіо і в онлайні, а також телефоном і скайпом. Я до того дуже відповідально ставлюсь: ніколи не пропускаю (за винятком форс-мажорів відвертих: от коли Київ в березні завалило снігом, я таки пропустив пару ефірів) і ніколи не запізнююсь.

Я з повагою ставлюсь до всіх каналів і студій – не відмовляюсь приходити навіть туди, де гостей в студії більше, ніж середньотижневої телеаудиторії.

Але сьогодні мав пригоду: два дні мені дзвонив, домовлявся на ефір (узгоджували графіки й теми) такий собі маловідомий у вузьких колах телеканал RTI – від березня цього року вони “4 канал”. Я навіть там вже був – в квітні.

Врешті погодили все – сьогодні на 20.00. І тут буквально за пару годин до ефіру дзвінок: все скасовано, заміна в студії. Питаю суто з цікавості – на кого? Кажуть, на нардепа Андрія Антонищака, “НарКон”. Ви про нього багато чули, щоб вписувати у віп-персони, котрих просто мусиш запхати в ефір, щойно має нагоду? От і я не чув (зате чув про злиття “НарКону” з партією Гриценка). Але факт: замінили бігом на “союзного” гостя.


Чому я в “чорних списках” “Інтера” – я розумію. Чому мене в жоден спосіб не запросять на ефір NewsOne – взагалі очевидно, не дарма ж я на їхнього власника вже два роки інакше як “дрібне чмо” не кажу. А тут крихітний телеканал, котрий щойно поміняв назву і змінив власника. Упс… От де собака і поколупався! Новий власник: Дмитро Добродомов. Котрий буквально місяць тому уклав угоду про співпрацю з Гриценком. І востаннє мене туди запрошували ще ДО угоди.

А тут я з учорашнім матеріалом – загалом про Надюху, але також і про “справжнього полковника”. І компліментів там було аж ніскільки. Зазирнув на канал – точно, “Гриценко – наш президент” і купа рекламних матеріалів. Ще й при зміні власника й назви наокремо зазначили, що “тепер на каналі буде більше інформаційного контенту”.

Отже, “4 канал” – звісно, не NewsOne, яким ощасливили Мураєва, але Гриценка, значить, теж не лишили без хоча би скромного, але власного інформаційного ресурсу.

Передвиборчий рік – і що вже тут вдієш!))

П.С. Антонищак запізнився на ефір.)) А щойно прийшов – почав розповідати, ясно, про “пенсіонерів, котрі купують картоплю і таблетки поштучно” – і що цього не буде за нової влади.))

Фото Алексея Голобуцкого.

Алексей Голобуцкий 
Top