Taras Chornovil: “У продовження до попереднього допису про єврошахрая Лещенка.”

У продовження до попереднього допису про єврошахрая Лещенка. В коментах зробили припущення, що він ще може й демонстративно поїхати на путін-чемпіонат і звідти стрімити. А чому би й ні? Питання лише в тому, чи готові з РФії йому запропонувати VIP-квитки на основні матчі й шикарне перебування. Інших стримуючих факторів нема. Тим більше, що прецеденти вже були.

Є така методика демонстрації своєї незгоди з якимись діями чи висловлювання, як тихий демарш. Засіб дуже коректний і дипломатичний, але болісний. Було кілька помітних випадків, коли засвіти вся Лещенко, але зараз на пам’ять приходять лише два.


1. Після недипломатичної заяви посла Німеччини в Україні, що, мовляв, вибори в ОРДЛО треба провести не виводячи звідти російських військ та не роззброюючи бандитів-сепарів, фактично, під повним контролем Росії й без реального контролю з боку України та цивілізованого світу. Він тоді ще й аналогії якісь некоректні наводив. У відповідь на це на прийом, який через пару днів опісля проводило посольство, відмовилися прийти дуже багато політиків і громадських діячів. Але не всі. Звично попивали пиво в посольстві Лещенко, Савченко, Тарута й ряд інших.

2. Коли Пінчук запропонував поступитися вимогам Росії у питаннях Криму й наробив ряд інших непристойних пропозицій, на його сніданок у Давосі не відбув не лише Президент Порошенко й ряд урядовців, хоча запрошення й пропозиції стосовно програми були надіслані, але й чимало інших потенційних учасників. Але дехто з єврошахраїв, звично скористався проплаченою олігархом нагодою побувати в Швейцарії. Інші хоч очі опускали, а Лещенко демонстративно цим нахвалявся.

Тому зовсім не здивуюся, якщо раптом побачимо селфі Лещенка з одного із російських стадіонів. А що? Для нього ж існує лише одна війна. І це війна не з Росією…

Taras Chornovil

Top