Роман Кулик: “Мураєв ще й не таке говорив, особливо про армію на бойові дії на сході.”

Роман Кулик АТО

Мураєв ще й не таке говорив, особливо про армію на бойові дії на сході – просто до цього вже звикли, а коли ця пиздота відкрила рота на Сенцова, ситуація з яким все гірше й гірше – це лайно пробилось і в наші лампові стрічки. І найхріновіше, коли на передачі з його участю йдуть політики проукраїнської орієнтації – Мураєв і його команда режисують такі “чудові” сцени, де ці гості виглядають або істеричками, роздраконені потоками маразма з ротів Мураєва/інших гостей, або ідіотами, бо поставлені в такі рамки, коли не можуть переконливо й повноцінно опонувати накидуванню Мураєва. Тому “NewsОne” слід бойкотувати від початку. Гості його ефірів, які вважають, що самі використовують канал, а не навпаки – жорстоко помиляються. Але і бойкот не зайде напередодні виборів.
Так само мало віриться і в притягнення до кримінальної відповідальності. Коцабу тягають по державній зраді з 2015-го року – й він досі на волі. Хоча там кваліфікація простіше, склад злочину в наявності, але ж ні. Сидить, ублюдок, на все тому ж “NewsОne” і продукує єресь типу “передача Україні “джавелінів” – це сатанинство американців!”.


Може хоч по ч. 2 ст. 383 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) щось витягнуть, але віриться слабо. Стабільно раз у квартал подібні скандали з медіа – і результат нульовий. Полякають відкриттям провадження по гарячих слідах і все.
Паралельно до розслідування Нацрада з питань телебачення і радіомовлення могла б влаштувати кілька перевірок, штрафів чи ба анулювати ліцензію, а СБУ – перевірити джерела фінансування каналу. Камон, свіжий приклад справи Вишинського, досвід є, їбаште – я б хотів побачити звернення Мураєва до Путіна з проханням про допомогу в суді.

Роман Кулик

Top