Mason Lemberg: “Мова йде про те, що всі ці люди будуть контрольованими, а ви навіть не знаєте ким. “

Порівнюючи підняті інформаційні хвилі по відпочинку Порошенка на Мальдівах (за свої гроші) з повним мовчанням ЗМІ щодо джерел фінансування реклами іншого претендента на пост Президента, “лідера” “соціології” Ю.Тимошенко, якою завішана вся країна…
… порівнюючи срачі щодо премії Коболєву та відсутності навіть обговорення рішення Стокгольмського суду і тих мільярдів доларів, які нам вдалося відсудити…
… зважаючи на відсутність обговорень того, що Коломойський кинув українців і Україну на 5 мільярдів доларів і позиціонування його на 1+1 як “патріота”…
… зважаючи на те, що стягнення в бюджет 1,5 мільярда доларів Януковича було позиціоноване в “ЗМІ” як “зрада”…

… зважаючи на все це, менш ніж через рік нас чекає не просто вибір між Порошенком і Тимошенко/Гриценко/Ляшком/Наливайченком чи ще кимось іншим, нас чекає цивілізаційний вибір.


Вибір між прагненням розвиватися, працювати, щоб бути багатим і пролетаризмом, який би бажав всіх урівняти в бідності і лайні.
Вибір між можливістю заспокоїти свою заздрість і ненависть до багатих і тими, хто буде вічно най@бувати і обкрадати тебе, демонструючи пусту декларацію.
Вибір між можливістю усвідомити, що заплатити (нехай величезні по сумі) гонорари менеджерам, які показують результат – вигідніше, ніж платити 5000 грн. “менеджерам” рівня Юлії Володимирівни, які генерують в тисячу разів більші мільярдні (в доларах) втрати, банкрутство підприємств, економіки, країни.

І якщо суспільство саме не буде задавати запитання (медіахвойди не будуть) звідки в Тимошенко/Гриценка/Наливайченка/Ляшка/Чумака мільйони доларів на обліплення їхніми @блами білбордів по всій країні, при тому, що всі вони ні дня не працювали в бізнесі, нічого не легалізували, не платять податки – то суспільство поплатиться за свою інфантильність ймовірною втратою державності.
Бо тут мова не йде тільки про банальну корупцію всіх цих осіб (якщо це їхні гроші – то вони їх вкрали, набрали хабарами, є компромат, якщо чужі – то прийдеться відпрацьовувати), тут мова йде про те, що всі ці люди будуть контрольованими, а ви навіть не знаєте ким. В умовах війни і агентури на кожному кроці…

Тому від здатності суспільства видавити з себе совок, від здатності переусвідомити принципи свого життя, від здатності думати і нести відповідальність за свій вибір і своє життя, життя своїх дітей і онуків, залежить майбутнє всієї країни. І для цього залишилося не так багато часу.
Попри все, я налаштований оптимістично.

Mason Lemberg
Top