Георгій Тука: “Пропоную згадати деякі події з недалекого минулого.”

Георгій Тука

Чи існує загроза реваншу?
Пропоную згадати деякі події з недалекого минулого.
2004-й рік.
Перемога Ющенка.
Неймовірна підтримка обраного Президента та Прем”єр-Міністра.
Початок роздраю в помаранчевому таборі. Суперечки між Ющенко та Тимошенко. Війна на знищення між ними на фоні російського газу.
Янукович стає Прем”єр-Міністром України.
Втративши підтримку населення, імпотентний Ющенко власними рученятами передає президентське крісло Януковичу.
2014-й рік.
Втеча Януковича. Перемога Майдану.
Анексія Криму. Початок війни на Сході. Вибори.
Знову піднесення. Утворення коаліції.
Знову конфлікт в таборі “переможців”. Знову війна на знищення вчорашніх союзників.
Небажання правлячої “еліти” до покарання винуватців окупації (Партії Регіонів), схильність до “пошуку компромісів” (договорняків).
Кремлівська гвардія застосовує не такі примітивні засоби, як в 2004-му. Створюється мережа громадських, соціальних і політичних рухів, зовні віддалених від “Партії Регіонів”: “За життя”, “Жінки за мир”, “Солдатські матері” і таке інше.
Ця мережа не волає про “братьский народ”. У кожного свій напрямок діяльності: “нейтральний статус” та “українська Швейцарія”, “Мир за будь-яку ціну”, “За єдину віру”, “За прямі переговори”, “Хресна хода за мир” і таке інше.
Всі ці тези і методіки були викрити фахівцями центру “Миротворець” ще в 2015-му році і оприлюднені.
Нажаль, нинішні політики (назвати ЦЕ елітою у мене язик не повертається) не схильні до аналізу наслідків своєї продажності 2004-го року. Можно було б плюнути і махнути рукою, якби не війна!
Я не збираюсь агітувати ЗА будь-яку політичну силу. Хоча б тому, що, серед політичних партій, присутніх в Верховній Раді, я не знаю жодної, не пов”язаної з системною корупцією. Я не знаю жодної дійсно ідеологічної партії – всі вони “персональні”. Всі вони схильні домовлятись.
Отже, з моєї точки зору, існує величезна загроза реваншу про-російських сил в країні.
Не питайте мене “що робити” – я й сам ще не знаю. Для початку – усвідомити сам факт існування цієї загрози. Це вже непогано! Людина, яка відчуває загрозу і має інстинкт самозбереження, починає шукати шлях до порятунку.


Шукаймо!

Фото Георгій Туки.

Георгій Тука
Top