Кучер Елена: “Почалася активна фаза боротьби проти єдності патріотів, що підтримують президента.”

Прочитала статтю Анна Оскоміна про дві групи порохоботів. Може й ви читали. Треба бути обережними під час читання отакого.

По суті статті. Частина патріотичних громадян, що підтримують нинішній курс влади (так звані порохоботи), чітко і енергійно розділені на дві різні групи. Надана характеристика кожній групі, причому в категоричній формі протиставлення: одні вумні-розумні, другі просто тупо люблять президента фанатично.

З точки зору психологічного аналізу стаття примитивна, навіть на трійку не тягне. А от з точки зору маніпуляції вона на п’ятірку. Бо що зараз треба пропагандистам кремля? – внести розбрат і срач у той прошарок суспільства, що підтримує владу, президента, європейський курс країни. Бо якщо цей прошарок буде монолітним, його привабливість серед інших людей буде тільки зростать. А це може привести знов до перемоги діючого президента на виборах 2019 року в один тур. А цей кошмар для кремля вони і уві сні бачити не можуть – обсцикаються і більш спати не лягають.


Тому і треба внести розбрат у цю групу патріотів. І бачу, що найкраще тут і ефективніше за всіх працюють самі патріоти (може й заслані казачки, мені це невідомо, авторка має авторитет серед порохоботів).

А робить вона це дуже просто. Наклеїла два ярлики. Два. А ви тепер відмазуйтесь, що ви не ультрапорохобот, а отой, хто може критикувати президента. Зрозуміли, на що головний удар? Хто президента не критикує – той лох.

Навіщо це робиться? Дві цілі на поверхні.
1. Внести розбрат у цю феноменальну для українців спільноту патріотів. Феноменальна вона тому, що для українців природно владу ненавідити і хаяти. Порохоботи – то є революція гідності в свідомості нації. І цей феномен ще будуть вивчати.

2. Ініціювати шквал критики в бік діючого президента. Шкода від цього буде величезна, це очевидно будь-кому, хто здатен критично мислити хоч на крок вперед. Я про це вже казала, і ще буду роз’яснювати, чому саме зараз треба об’явити табу на критику президента.

Отже, що маємо в ітозі. Почалася активна фаза боротьби проти єдності патріотів, що підтримують президента. Не ведемось. Не виправдовуємось. Не біжимо поперед презирливо-зверхнього обзивання нас будь-як, вкидуючи бруд на владу, аби тільки заслужити у цих розумників заохочуючого лайку.

Все буде Україна! Бо я взнавала (с)!

Кучер Елена

Top