Роман Кулик: “Фінальний штрих до справи Вишинського.”

Роман Кулик АТО

Фінальний штрих до справи Вишинського – якщо хтось ще мав якісь сумніви чи пропустив його щирий “камінг-аут”:

“Я звертаюся до президента Порошенка, якого знаю особисто і з яким ми зробили кілька добрих справ. Я заявляю про вихід з українського громадянства, з цієї хвилини вважаю себе лише громадянином РФ. Я звертаюся до президента Путіна з проханням про надання мені правового захисту та вжиття заходів щодо мого звільнення”, – заява Вишинського в суді.

У МЗС РФ пообіцяли допомогти – тож можливо “журналіста” пропонуватимуть на обмін. І на фоні голодування наших політв’язнів, все наростаючої активності закликів про їх звільнення – це виглядатиме логічно і взаємовигідно. З іншого боку постає питання доцільності. Якщо Вишинський пішов напролом, а РФ через МЗС і Кисельова сигналізує про готовність допомогти (що ця країна робить вкрай рідко) – вочевидь Вишинський цінний суб’єкт для наших спецслужб.


До того ж, сьогодні ще одна журналістка литовського “РИА Новости” Ірина Високович, яка приїхала висвітлювати суд над Вишинським, заявила про спробу СБУ завербувати її. Заявила після повернення в Литву, розписавши у всіх фарбах контакт із напористими співробітниками контори (там дуже смішні коменти, читніть).

РФ активно ліпитиме з Вишинського свого “політв’язня”, використовуючи близорукі чи простимульовані фінансово міжнародні журналістські/правозахисні організації, місцевих корисних ідіотів та маніпулюючи фактами по справі Бабченка, просуваючи наратив про утиски свободи слова й набиваючи йому ціну в переговорах. Ну подивимось. А Вишинський – повністю дискредитована фігура, навіть для самих упоротих. А хто далі захищатиме його – з власної ініціативи тарґетує себе путіністом.

Роман Кулик

Top