Роман Кулик: “Це вже змахує на діагноз…”

Роман Кулик

Це вже змахує на діагноз, коли так багато людей одразу ж спішать вірити не своїм спецслужбам, а версії подій наступних суб’єктів:

1/ відомому у певних кругах адвокату Євгенію Солодку, який перед цим захищав одного з головних спонсорів ОРДЛО на етапі їх створення Єфремова (мовчу вже про ригівське минуле); одного з десятка основних бригадирів тітуханів на Майдані Крисіна; Рубана, звинуваченого у підготовці теракту разом із Савченко. Більш клієнтів не шукав, думаю цього з головою достатньо, щоби піддати сумніву (як мінімум, блять) його об’єктивність, джерела фінансування, орієнтацію та версію в суді.

2/ Борису Герману, який працював з ригами, має простежуваний зв’язок із Медведчуком і Суркісами.


Можна тільки орать із того, як такий прохаваний і “завербований контррозвідкою” Герман (а з його виступу очевидно, що він не шарить як і в складі чого вона працює) агент, який перед судом по запобіжному, на допиті, нічого не розказує про свою “операцію” та зв’язок із контррозвідкою. Звісно, бо тоді ще б на етапі допиту все вияснили й підготували обґрунтоване заперечення для судового засідання. Ні, Герману/Солодку треба було СКАЗАТИ ЦЕ НА КАМЕРИ, щоби закинути в інформпростір кострубату, але нібито струнку для загалу й медіа версію про як завжди криворуке СБУ, в якого права рука не знає, що робить ліва, а вся суть справи – віджати бізнес Германа.
А знаєте, хто ще юзав схожу тактику захисту в суді? Рубан. Теж підставили, теж контріки просили ітд. Ну й чому дивуватись, якщо адвокат то в них один і той самий – Євген Солодко. Еге ж? Луценко явно зіпсував прес-конференцію, Сарган підлила масла, а СБУ/прокуратура не змогли провести нормальну комунікацію чи вивалить пачку (припускаю, не могли цього зробити з об’єктивних причин, потреб слідства) достовірних для всіх доказів і чіткої версії – це факт. Зараз намагаються покращити, глянемо на результати за кілька днів.
Але через це тупо на віру, без ніякого критичного осмислення, на ура сприймати версію підозрюваного та адвоката з таким беком – тут треба або добре вдаритись головою, або втратити береги у відношенні до власної держави.

Роман Кулик

Top