Роман Кулик: “Свіжа порція нонсенсів від президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера в “The Guardian”.

Роман Кулик

Свіжа порція нонсенсів від президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера в “The Guardian”:

“Ми не забуваємо про наші розбіжності і відмінності. Але з оцим ЦЬКУВАННЯМ Росії треба ПОКІНЧИТИ”.
“….Ми ніколи не приймемо того, що Росія зробила з Кримом чи східною Україною. Але ми маємо пам’ятати, що територія ЄС значно менша за територію РФ” – це взагалі що за аргумент? ЦА в нього – дибіли? Так, вони загарбали частину сусідньої нам країни, з якою ми підписали асоціацію, валять людей в UK ….. ну…. але знаєте, давайте ж миритись і знімати санкції, бо вони вееликі! О боже.

Від людини, що вигороджує Маркса та відкриває подарований китайськими комуністами (!) пам’ятник Марксу в Трірі.

Від людини, яка рівно місяць тому в інтерв’ю “Politico” заявляв наступне:
“Мій друг Володимир Путін — оскільки ми дружимо вже багато років, хоча на сьогоднішній день не можна казати, що Путін – твій друг….”.


Або:
“No European security agenda ‘without Russia’. – дада, пане Юнкер, усвідомлення реального стану бундесверу і конфронтація Трамп-ЄС через Іран та мита неслабо вас налякала, помітно.

З того ж квітневого інтерв’ю “Politico”:
“Re-establish contact” and move past “Cold War rhetoric”, – ЄС тільки недавно, після отруєння Скрипалів й під шаленим тиском США/Британії, вступила в етап стосунків з рф, який дуууже умовно можна назвати “холодною війною”, а главкомісар уже голосує за відкат до співпраці зі “своїм другом”.

Публічно вигорожує Маркса, “благословляє” його пам’ятник, збудований китайськими коммі, вважає себе другом Путіна й вже кілька місяців активно качає за покращення стосунків з РФ, відкат санкцій – економічних та дипломатичних. І це все у виконанні президента Єврокомісії, головного виконавчого органу ЄС. Європейська лівизна, прикрита ширмою “прагматизму”, в усій своїй красі.

Роман Кулик

Top