Mason Lemberg: “Чому пані Супрун бере участь в інформаційних кампаніях кремля?”

А тепер слідкуємо за руками:

– Впродовж 4-х років війни їх не цікавить армія, війна, полонені, поранені. Їх нічого не цікавить. Вони наполегливо “борються” з корупційов. Борються так, що їздять по закордонах, намагаючись зірвати Асоціацію з ЄС, безвіз, кидають бездоказове лайно на вентилятор, жодного адекватного розслідування за 4 роки, жодних результатів діяльності… крім наколядованої нерухомості

– Тут раптом СБУ затримує кремлівського пропаг@ндона з 2 медалями: за заслуги перед отечєством і за “повернення Криму”. Цей факт викликає неабияке горіння кремля. На захист пропаг@ндона піднімають всіх, починаючи від ОБСЄ, закінчуючи кісєльовими. Навіть сам Хло, в діалозі з Меркель, який виявився дуже коротким (не більше 70 хвилин) піднімав цю тему. Українська агентура спершу тявкнула, але тявкати тут трохи зашкварно (2 медалі все ж), то мовчить і прямо не висловлюється…

– Зате раптом почали лунати заклики обміну затриманого пропаг@ндона на когось з кремлівських бранців. Причому ці заклики співзвучні з закликами того ж кісєльова. Причому ці заклики лунають з уст тих, кого не цікавила війна, полонені, смерті українців. Причому лунають заклики негайно обміняти кремлівського пропаг@ндона, без слідства і суду, без з’ясування обставин його “діяльності”.


– Раптом пані Уляна Супрун постить запрошення на мітинг під Адміністрацією Президента України (не під Адміністрацією Президента рф, не під посольством рф, а чомусь на Банковій) з вимогами оперативності та прозорості дій української (!) влади з приводу звільнення Сенцова.

– Не було жодних сумнівів, що це маніпулятивне намагання змістити акценти з терориста на того, кого терорист шантажує сьогодні виллється в щось більше. І це сталося:
Если с Сенцовым что-то случится, то ответственность будет нести не только #Путин, но и #Украина“– активисты констатируют бездействие властей.
#Фоторепортаж LB.ua с акции на Банковой

Вчорашні вимоги “оперативності дій” сьогодні переросли в “констатацію бездіяльності влади”. Звідки парочка клоунів, які прийшли на Банкову може знати про бездіяльність/чи діяльність влади – питання риторичне.
Вчорашні вимоги прозорості влади сьогодні переросли в формулювання погрозу кремля “Якщо українська влада не піде на наші вимоги, то ми щось зробимо з Сенцовим і звинуватимо в бездіяльності українську владу”, завуальовану за словами: “Если с Сенцовым что-то случится, то ответственность будет нести не только #Путин, но и #Украина”

І можна було би не звертати уваги на цих маргіналів, якби не два “але”:
– але це повне дежавю з ситуацією по савченко, це пряме озвучування позиції і бажань кремля. І ті особини, які сьогодні організовували цю “акцію” – це зовсім не рядові обдурені лохи, вони робили це організовано і цілеспрямовано.
– але що поєднує цих людей з міністром охорони здоров’я пані Супрун? Чому пані Супрун бере участь в інформаційних кампаніях кремля?
І тут би хотілося отримати відповідь від неї самої.

Mason Lemberg

 

Top