Volodymyr Viatrovych: “Ще одна заява про «зростання» антисемітизму в Україні. “

Ще одна заява про «зростання» антисемітизму в Україні. Цього разу від музею Голокосту у Вашингтоні. І знову — свідоме змішування правдивої інформації про вияви ксенофобії (напади на ромів) та антисемітські заяви окремих українських політиків з діяльністю Українського інституту національної пам’яті, спрямованою — серед десятків інших напрямків — на поширення засекречених раніше фактів про ОУН та УПА.
Спроба представити нашу роботу як вияв антисемітизму ставить під сумнів щирість намірів ініціаторів подібних заяв, які звучать в унісон з російською пропагандою.
Ще один цікавий момент в листі Музею. В ньому окремо підкреслено важливість створення меморіалу у Бабиному Яру… у співпраці із російськими олігархами, зокрема тими, які потрапили під санкції США.
Попри те, що досі триває розмова як краще вшанувати пам’ять жертв Бабиного Яру за участі держави Україна та без участі сумнівних чинників, згаданий лист вже штовхає аудиторію до певних висновків.
Отже, співпраця з проросійськими ініціативами – це дуже добре, а відкриття власної історії українцями – вияв антисемітизму?
https://www.ushmm.org/…/museum-expresses-deep-concern-about…


Volodymyr Viatrovych

Top