Роман Туровець: “P.S. до переможних реляцій про українців на CombinedResolve X.”

P.S. до переможних реляцій про українців на CombinedResolve X. Цікаво ж було спостерігати за пригодами зухвалих десантників і вправних танкістів? Авжеж, весь український інтернет минулого тижня ряснів повідомленнями про них. А зараз відкрию таємницю: про це ми могли й не знати. Зовсім. Ні про рейд десантури, який заставив організаторів міняти плани, ні про покришену танчиками техніку, ні про високу оцінку від керівництва навчань. І пишатися ми теж не змогли б. Максимум, на що можна було б очікувати – на офіційний реліз по підсумкам. Але навряд чи там було щось цікаве.

Та цього разу нам пощастило: поряд з нашими хлопцями були два військових журналісти Olexij Bobovnikov і Pavlo Kovalchuk. Це вони на фото. Cаме їхні репортажі та інформація зробили нам тиждень. Олексій – невиправний оптиміст і фанат фотозйомки. Фотка на сторінці президента – це вам не жарт! А ще він гострий на язик у фейсбуці, хто читав, знає. Павло – відеозйомка, стендап, синхрон, переклад, озвучка, монтаж і штатив до камери). Справу свою знає класно, але дуже скромна людина. (До речі, обидва – холостяки. Дівчата, думайте😀)


Яскраве висвітлення CombinedResolve – оце і є елемент успішних стратегічних комунікацій. Коли два креативних хлопця задають настрій мільйонів громадян. І для цього не треба великих витрат, достатньо лише рішення одного начальника: мають бути там, крапка! А хлопці зроблять те, що треба (ех, знали б ви, яких маневрів їм довелося робити, щоб встигати за нашими десантниками й танкістами)).

Дякую, колеги, за класну роботу!

А у нас попереду – ТанкЧелендж і двоє наших вправних козаків з камерами вже готуються до них. дачі,друзі!

 

Роман Туровець

Top