Mason Lemberg: “Поспілкувалися з паном народним депутатом Сергієм Власенком…”

Поспілкувалися з паном народним депутатом Сергієм Власенком, представником провідної політичної сили під назвою “Батьківщина” і одним з головних претендентів на пост 2-ї особи в державі при президентові Юлії Тимошенко.

Я дуже хотів з’ясувати пункти програми покращення від Юлії Володимирівни, але був трохи розчарований тим, що чи не єдиними пунктами цієї програми є “націоналізація Рошену” і “Пеця – державний злочинець”.
Нагадаю, що навідміну від забраних олігархами за копійки державних монополій, на кшталт обленерго, підприємств металургії, гірничо-видобувної галузі, Рошен є комерційним проектом, створеним з нуля.
Крім того, я так і не побачив якихось адекватних пояснень, не те щоби фактів чому Пеця (мовою оригіналу) є злочинцем.


В світлі вищезазначеного мене цікавили відповіді на 4 запитання:
1) Майно яких олігархів (крім неолігарха Порошенка) буде ще націоналізоване? – Відповідь на це запитання я так і не отримав, хоч задавав його не раз.
2) Хто буде відшкодовувати збитки після того, як Україна програє суди людям, в яких забрали майно, що було в приватній власності?
3) Чи погоджували в БЮТ такий спосіб залучення інвестицій з МВФ?
4) Чи планує БЮТ вводити закон “3 колосків” і коли?

Також поговорили і про інші теми, зокрема про декларацію Тимошенко, цифри в якій заперечують твердження пана Сергія, що Тимошенко допомагала армії. Сподіваюсь, пан Сергій знайде контраргументи

Повний діалог на світлинах і за посиланням:
https://www.facebook.com/volodymyr.ariev/…/1905847626144751…

Mason Lemberg

Top