Taras Chornovil: “Дональд Трамп планує висунути Полу Добрянскі (Павлину Добрянську) на другу за значенням посаду в структурі Держдепу США.”

Як на мене, це дуже добра новина: Дональд Трамп планує висунути Полу Добрянскі (Павлину Добрянську) на другу за значенням посаду в структурі Держдепу США. Про це можна прочитати в Блумберг та купі інших видань (інформація, щонайменше, з трьох джерел тому є надія, що будуть і офіційні підтвердження):
https://www.bloomberg.com/…/trump-is-said-to-pick-dobriansk…

Пола – не просто першокласний дипломат та науковець українського походження. Вона з дуже свідомої української родини – її батько Лев Добрянський тривалий час очолював Український Конгресовий Комітет Америки, працював американським дипломатом, активно лобіював питання щодо виходу України зі складу СРСР серед американських законодавців та уряду, розвінчував «міф про український антисемітизм» (завдяки групі конгресменів тема знову стала актуальною). Був ініціатором традиції щорічного святкування у Конгресі США «Резолюції про тиждень поневолених націй», яка притягувала увагу у світі до стану національних меншостей в СРСР, в тому числі українців. Про Лева Добрянського теж є чимало інформації, наприклад на Вікіпедії:
https://uk.wikipedia.org/…/%D0%9B%D0%B5%D0%B2_%D0%94%D0%BE%…


Про саму Полу теж можете проглянути статтю на українській Вікіпедії:
https://uk.wikipedia.org/…/%D0%94%D0%BE%D0%B1%D1%80%D1%8F%D… або тут:
http://web.archive.org/…/www.state.…/outofdate/bios/2969.htm

Про неї було багато повідомлень, зокрема й про її жорстку позицію в ставленні до російської агресії. В команді Помпео вона може доповнити крило “яструбів” – стати саме українським яструбом.

А ще напередодні Трамп мав насичені переговори з Меркель, де однією з оголошених тем була Україна, а серед неоголошених ніби йшлося й про північний потік-2. То що, кажете “зрада суцільна”, “світ стомився від України”?… Усе йде своїм належним шляхом. І ми поступово йдемо, нам би тільки всі ці кремлівські консерви повикидати, щоб не обтяжували…

Taras Chornovil

Top