Юрий Васильевич Микуляк: “Навіщо чиновники-казнокради відправляють своїх дітей та дружин жити за кордон.”

А знаєте навіщо чиновники-казнокради відправляють своїх дітей та дружин жити за кордон. Та ось для цього – коли їх піймають за сраку в Україні аби було легше втікати і вказувати в анкеті на азюль “маю родину яка проживає тут давно”. І Австрія хіба буде проти ? аби гроші в нього були . А накрало ж воно спопудово дохера. Ось таке життя малята
Австрія видає спеціально різним негідникам можливість в ній безкінченно судитись для того, що б ті негідники тратили тут свої статки та збільшували австрійське ВВП. будемо чесними, нейтральність – це дуже зручний спосіб, щоб підлизувати там, де більше грошей дають. Мені часто здається що у Австрії менталітет дещо схожий з нашими кіклятками , «аби були гроші і харчі хороші»…Ми маємо тільки різну історію , різне місце знаходження на карті Европи . Австрії з цим і іншім якось більше пощастило


Екс-голова Вищого господарського суду Віктор Татьков, підозрюванний в незаконному втручанні в автоматизовану систему розподілу справ, просить притулку в Австрії.
“Відповідно до повідомлення компетентних органів Республіки Австрія, ОСОБА_3 (Татьков – УП) не погодився на спрощену процедуру видачі до України та подав запит на отримання притулку в Австрії, що свідчить про умисне його ухилення від слідства та суду”, – йдеться в рішенні.

Зазначається, що прокуратура просила обрати екс-судді запобіжний захід у вигляді арешту, але суд не задовольнив клопотання.

Обвинувачення наполягало, що “вжито всіх необхідних заходів” для вручення Татькову повідомлення про підозру. Зокрема, після того, як він не з’явився за повісткою, підозру направили за місцем роботи – до ВГСУ. Суд, в свою чергу направив її за місцем реєстрації голови, який тоді знаходився у відпустці.

“Таким чином у слідства є достатньо підстав вважати, що підозрюваний ОСОБА_3, перебуваючи на волі, може здійснювати спроби переховуватися від органів досудового розслідування та суду, впливати на свідків, а також іншим чином перешкодити кримінальному провадженню та вчинити інші кримінальні правопорушення”, – йдеться у клопотанні прокурора про арешт.

Суддя зазначив, що обрання запобіжного заходу без самого підозрюваного можливе лише у випадку, коли він оголошений у міжнародний розшук.

Однак в рішенні йдеться, що “станом на 08 лютого 2018 року ОСОБА_3, не перебуває у міжнародному розшуку”.

17 жовтня 2016 року ГПУ повідомила про підозру Татькову та його заступнику Артуру Ємельянову в незаконному втручанні в автоматизовану систему розподілу справ.

Адвокат Татькова раніше розповідав суду, що підозрюваний перебуває на лікуванні в Німеччині та Австрії. Крім того, у Відні живуть його дружина та малолітні діти.

Юрий Васильевич Микуляк

Top