Mason Lemberg: “Дехто в перманентному хейтерстві влади, став воювати з державою.”

Мене часто звинувачують в політичній заангажованості, в очі чи поза ними. Я до цього звик і я це не спростовую.

А зараз про те чому я “заангажований” на одному простому прикладі:
Є влада. Її завдання керувати державою.
Є опозиція. Її завдання вказувати на помилки влади, критикувати, здобуваючи підтримку і стаючи владою.
Це все стосується тактики.
В питаннях стратегічних, які стосуються засад безпеки держави, стратегічного курсу і влада і опозиція мають бути разом, інакше хтось з них працює не на свою державу.

І от маємо ми питання стратегічні – вступ до НАТО чи здобуття українською православною церквою незалежності від москви і об’єднання українських церков.
Можна бути атеїстом, чи не православним, але обидва питання важливі для значної частини українського суспільства, оскільки задають остаточний вектор руху України.


І як на ці два питання реагує так звана “опозиція”?
А вони ігнорують вступ в НАТО…
А вони висміюють єдину українську православну церкву…
Чи є це адекватними діями опзиції? – Ні, це абсолютний неадекват.
Так діє не опозиція, а вороги.
Так, я допускаю, що дехто в перманентному хейтерстві влади, став воювати з державою і робить він це через нелюбов до влади, а не через гроші чи вербування. Але що це міняє принципово? По факту, ця людина, група людей чи політична сила воює проти держави…

А тепер, подивіться на голосування за зближення України з НАТО, почитайте пости так званих ” потріотів”, які 3-й день горять через можливість відокремлення української церкви від гундяєва і ще раз запитайте мене (і себе): з якого дива я маю бути нейтральним між проукраїнськими силами і тими хто свідомо чи не свідомо працює на ворога і на руйнування держави?

Mason Lemberg

Top