Taras Chornovil : “От був би яким-небудь зрадофілом, уже б точно вибудував цілу концепцію без перевірки фактів. “

Тарас Чорновіл

У мене бувають випадки, коли щось видається дуже подібним, і так доречно вкладається в якусь доктрину. От був би яким-небудь зрадофілом, уже б точно вибудував цілу концепцію без перевірки фактів. Але так працювати не хочу. Тому просто пропоную вам: подивіться на ці фото й самі скажіть: вам не видається, що дама в беркутівській формі під час стрільби по майданівцях якось трошки схожа на Савченко? Чимось подібний погляд, така сама “мова тіла” – висунутися, придивлятися… Я не знаю і нічого не стверджую. Просто мені надіслали це фото й я не можу зробити власний висновок. З одного боку – пагони капітана міліції – явно не в тему, а з іншого – вона вже стільки разів була в образі, який не відповідав реальній суті… Відповідь мав би на такі питання дати керівник розслідувань злочинів проти Майдану Горбатюк. Але він усе вже давно провалив і лише в інтерв’ю вправляється, тому на його висновки надії нуль.


Для порівняння додаю ще пару фото Савченко на Грушевського, коли “Беркут” наступав і розгромив медпункт майданівців (відстань між цими фото – практично місяць). Вона тоді йшла за спиною беркутів з флаконом спрею проти опіків (опечені були тільки з того боку від “коктейлів Молотова”, демонстранти мали зовсім інші поранення від пневматичної зброї та гранат). До цих фото відразу виникли питання в багатьох: ми ж там за 20-30 хвилин уже були забруднені, підкопчені, обхляпані. Там узагалі чистим залишатися було неможливо – скрізь кіптява від спалених коліс, розмита водою з водометів до стану грузької каші із сажі й бруду. Усе це текло до нас униз по схилу, ділилося на потоки, заповнювало численні калюжі. А вона немов щойно з Буковеля чи точніше – ніби весь час стояла не нижче, а вище лінії зіткнення.

Ще є відеоролик, де Гадя в цьому самому костюмі кидається на демонстрантів, щоб ті не атакували беркутів, а потім стоїть посеред дороги, коли наступає “Беркут”, при цьому лише злегка дістає поштовх і фразу:”Пошла отсюда!” Відео більше схоже на відображення психічно неадекватної людини з месіанським комплексом. Але хто зна…
Відео можна проглянути На “Цензорі” за посиланням:
https://ua.censor.net.ua/…/idy_get_u_sotsmerejah_sperechayu…

Taras Chornovil

Top