Роман Кулик: “вина і колаборація Сергія Осьмініна підтверджена доказовою базою нашого Кримського управління СБУ”

Роман Кулик

Класний матеріал “з полів”: про суд над кримським колаборантом Осьмініним у Херсоні: https://novynarnia.com/…/sutichki-y-sudi-v-hersoni-yak-are…/.

Тут що примітно: вина і колаборація Сергія Осьмініна підтверджена доказовою базою нашого Кримського управління СБУ, що базується в Херсоні. В 2014-му подався до проросійської “самооборони”, допомагав захоплювати адмінбудівлі в Криму, потім вступив у “єдіную расію”, балотувався і став депутатом Євпаторійської міської ради.
3 квітня їхав до родичі (певно теж робити біометрику  ), коли його “зненацька” взяли на пункті пропуску.


І сьогодні під судом його НАМАГАЛИСЬ ВІДБИТИ в співробітників СБУ. Група, в якій була його дружина, якісь невстановлені тітухани – й новоспечений “соціаліст” з партії Ківи Кирило Стремоусов, відомий на місці “дєятєль”, який системно й давно проводить проросійські акції в регіоні. Й має тісні зв’язки з ліваками, звісно ж (оце сюрприз, так?).
Поки Ківа ходить по тв, знімається у фільмах по сценарію Корчинського (ну кращі ж друзі) про ПТСР й окучує ветеранське середовище – член його партії бере участь у нападі на конвой СБУ в Херсоні. І учасникам потасовки за це нічого не інкримінували, звісно ж. “Режим” такий режим.
Тут лише можна пожалкувати, що СБУшники не запакували всю цю компашку після відповідної фізичної обробки “визволителів” Осьмініна.

Роман Кулик
Top