Богдан Карпенко: “Видання “Новое время” опублікувало маніпулятивну, брехливу та бездоказову інформацію щодо окремих аспектів співпраці ДК “Укроборонпром” із європейськими партнерами. “

“Укроборонпром”: Видання “Новое время” опублікувало маніпулятивну, брехливу та бездоказову інформацію щодо окремих аспектів співпраці ДК “Укроборонпром” із європейськими партнерами. Стаття, яка начебто вказує на зловживання у процесі закупівлі українською стороною бойових машин БМП-1 у польській компанії “Wtorplast”, містить спотворені факти, а низка її тверджень не відповідають дійсності.

Інформація про те, що компанія “Wtorplast” начебто придбала ці машини за 20 тисяч євро, після чого продала їх Україні за $205 тисяч є суцільною брехнею. Її поширення цим виданням виглядає як інформаційна диверсія проти військово-технічного співробітництва України та Польщі, яке значно розширилось з моменту військової агресії Росії.


Наголошуємо, що усі закуплені Україною бойові машини БМП-1АК зібрані не пізніше 2016 року ліцензованим підприємствам на території ЄС. Усі використані вузли та агрегати пройшли відповідний ремонт і стендові випробування у відповідності до вимог ISO та технічних норм ЄС. Якість машин підтверджена триступеневою перевіркою, здійсненою, зокрема і представниками Міноборони України на етапі передконтрактної роботи. До того, компанія “Wtorplast” надає кількарічну гарантію на усі поставлені вироби.

Твердження видання “Новое Время” про закупівлю Україною “списаних машин” є відвертою дезінформацією.

Богдан Карпенко

Top