Alya Shandra : “Про російську гібридну війну багато говорять, але оскільки вона прихована, конкретні докази участі Росії в ній було зібрати не так і просто.”

Перша пішла! В сьогоднішній випуск ключової британської газети The Times увійшло дослідження по #SurkovLeaks, і методам, якими Росія проводить політичну складову гібридної війни проти Украни. Це стаття – перший вісник мого спільного звіту із британським депутатом і дослідником війни Робертом Сілі, який вийде незабаром в Королівському інституті оборонни досліджень Royal United Services Institute for Defence & Security Studies – SA. (клікніть на кожне фото для тексту).


Про російську гібридну війну багато говорять, але оскільки вона прихована, конкретні докази участі Росії в ній було зібрати не так і просто. Завдяки #SurkovLeaks, які стали надбанням світу завдяки невтомній роботі Sean Brian Townsend та Roman Burko та команді InformNapalm, все змінилося. Я очікую, що після того, як вийде наш звіт, гібридна війна Росії проти України буде очевидною для всіх.

А тепер лірика. Мені найбільше хочеться, щоби не потрібно було шукати закордонні інститути та газети для українських досліджень. Щоби публікація українського інституту була рейтинговою та впливовою. Щоби ми самі могли за себе говорити в світі, і нас би слухали. Але для цього потрібно розбудовувати сильну державу та суспільство, де найперше, і безкомпромісно, шукають істини, і беруть відповідальність за власне життя. А поки цього не буде, ми будемо вічно шукати сильних світу цього, які би заступилися за нас.

Alya Shandra

Top