Павло Бондаренко: “Ну от, ви промарширували. “За Вкраїну без олігархів”. І шо?”

Павло Бондаренко
Ну от, ви промарширували. “За Вкраїну без олігархів”. І шо?

Ну, зрозуміло, Тягнибоку та компанії – піар, їм у владу хочеться. Тому вони і проти марсіанського вторгнення марш організують, якщо треба буде. І недорого. А вам що з того?

Невже ви не розумієте, наскільки це гасло виглядає тупо? Невже ви не розумієте, як виглядаєте поруч з ним?


Рідненькі мої, олігархів повно в США – їх там в десятки разів більше, ніж у нас. Економічна потуга США якраз на олігархах тримається, якщо ви не в курсі.

Олігархів доста в Німеччині, Австрії, Франції, Італії, Англії, Японії, Китаї, Бельгії і далі – всюди. Ну, як вам пояснити, що не в існуванні олігархів справа, а в тому, як в країні виписано правила гри, за якими живуть і працюють ці бізнесмени? Щоб вони, працюючи на себе – на суспільство теж працювали. Як в США, Німеччині, Австрії і далі – всюди.

Ви хочете жити принаймні, як в Польщі? Тоді для вас сюрпрайз: там теж є олігархи. Олгархи є навіть в Білорусі – їх лише з десяток на чолі з самим Лукашенком, але вони є. Перед тим, як займатися – вибачте – дурницями – ви би хоча б у Вікіпедію зазирнули – хто такі ці звірі – олігархи.

А от у Венесуелі, Північній Кореї, Такжикистані, на Кубі – олігархів немає. Ви би хотіли жити в Північній Кореї?
До речі: лише в 4 країнах світу, крім України, немає ринку землі. Знаєте в яких? Венесуела, Північна Корея, Куба, Такжикістан та Демократична республіка Конго. Ви хочете зробити з України Демократичну республіку Конго?

І ще одне. Багатьом з вас, коли розмова заходить про олігархів, вбачаються 2-3-5 мільярдів доларів, які в банківських сейфах лежать. Це, розумні мої – велика помилка. Ті “мільярди” – у тракторах і комабайнах; домнах і літаках; залізничних вагонах, бурових установках і цехах. Це не паперові гроші, що лежать в сейфах. Це називається мудрим словом “активи”.

Що таке здолати олагархів? Це значить відібрати у них активи. І що далі? Куди ви їх дінете? Продасте? Кому? Ви ж не хочете щоб хтось це купив і став олігархом?

Хай буде державним? Тоді це буде Радянський Союз. В усьому світі існує державна власність, але вона не стовідсоткова. Там 50%+1 акція, там 43% акцій, там лише 10, а он там – 76%.

Так само, і у нас. Всі чули, що власником “Київенерго” є олігарх Ахметов? Всі. А чи знаєте ви, що в його власності лише 72% акцій? Ще 3% у ніших приватних власників. Решта – у держави. Яка отримує з цього прибуток у вигдяді дивідендів, не вкладаючи у підприємство жодної копійки. Це один, але наочний приклад.

Про осіб з рівнем інтелекта і мислення люмпена; хто волає, що треба все “отнять і поделіть” і шо земля-заводи-фабрики-газети-телебачення мають бути виключно державними – питання окреме.

Їм скажу так: не називайте себе “правими”, не дуріть ні себе, ні людей. Ви – звичайні комуняки, або в кращому випадку – класичні націонал-соціалісти. Я в соціалізмі вже пожив. Більше не хочу. Тим більше – в “націонал”.

Дякую за увагу. Починайте чехвостити мене різними негарними словами.

Павло Бондаренко

Top