Співробітник СБУ: “Ти тільки довези нас до пункту призначення, бо ще обсерешся прямо тут”. Відео

СБУ Служба Безопасности Украины

Ось так ватнічки, та колорадики сидіть тихесенько в куточку і сопіть собі в дві дирочки. Бо ніхто з вас не знає з якого боку прямо зараз за вами слідкує невидиме всевидяще око СБУ:

Переляканий водій рейсового автобуса Святогірськ – Маріуполь Олександр був змушений вибачитися за те, що назвав українську мову “козячою”. Інцидент стався 7 березня під час перевезення пасажирів. «Козий язык» – саме так назвав українську мову водій автобусу «Маріуполь-Святогірськ» Пономарьов Олександр. Як він заявив: в його автобусі «должен звучать единственно нормальный язык – русский», він не розуміє “козьего языка”. Начебто і проїхали, якби не одне АЛЕ! В автобусі їхав співробітник СБУ (багато людей взагалі здивувались, що вони можуть їздити в простих вонючих автобусах). Підійшовши до водія, він спокійно сказав, що очікує його в понеділок в Маріуполі в будівлі СБУ … з речами (переписав його дані, взяв номер телефону). А потім додав: «Ти тільки довези нас до пункту призначення, бо ще обсерешся прямо тут».


Запам’ятайте колорадскі виродки – кожен ваш коментар в соціальних мережах – моніториться. Кожне ваше слово – записується. І за кожну репліку проти Української Нації – прийде відповідальніть. І цей персонаж ще досить легко “обдєлався”. Простим вибаченням. Без мордобою. Без кровяшки. В СБУ ж таки цивілізовані люди. І так уже їх демонізували.

Але все одно – показово.
Морду цього “дядічки” зафіксували. І при можливості можете харкнути йому в рожу. А за повторне публічне розпалювання міжнаціональної ворожнечі та приниження української культури – доречно і відвести рецидивіста в СБУ і трошки лупцьонути навіть (без фанатизму).

Ось так швидко і майже безболісно СБУ вправляє руськоязичну щелепу.
Браво !
Ви ще “нє панімаєтє” ?
Тоді ми (з СБУ) йдемо до вас…

Юрій Микуляк

Top